Dienos naujiena

Kviečiame registruotis į LŠMPS organizuojamą konferenciją „Smurtas švietime – tylioji pandemija“

Pedagogai ir kiti švietimo darbuotojai dirba padidintos rizikos sąlygomis – psichologinis smurtas, kuris neretai virsta fiziniu, deja, bet tampa kasdienybe, o pagarbos sudėtingam, bet pačiam prasmingiausiam darbui pasaulyje stebima vis mažiau.

Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga (LŠMPS) ragina švietimo bendruomenę nebetylėti, o politikos formuotojus pagaliau imtis ryžtingų veiksmų, kad psichologinis smurtas švietimo įstaigose – tylioji pandemija – baigtųsi amžiams.

Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Smurtas švietime – tylioji pandemija“, kurios metu bus pristatyti Mykolo Romerio universiteto (MRU) mokslininkų atlikto tyrimo „Pedagogų ir kitų švietimo darbuotojų patirtys švietimo įstaigoje“ rezultatai ir vyks panelinės diskusijos!

Konferencija vyks 2023 m. lapkričio 30 d., 10.30 val., Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“, 5.1 salėje, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Registruotis į konferenciją galima iki lapkričio 28 d. paspaudus šią nuorodą – https://forms.gle/14waiRUjLmY3Upiq5

Konferencijos dalyvių skaičius ribotas, todėl raginame paskubėti ir registruotis.

Užsiregistravusiems ir atvykusiems bus išduodami konferencijos dalyvio pažymėjimai!

Kvietimą PDF formatu su aktyvia registracijos nuoroda galite rasti čia: https://www.svietimoprofsajunga.lt/wp-content/uploads/2023/11/Kvietimas-į-LŠMPS-konferenciją-Smurtas-švietime-tylioji-pandemija_2023-11-30_LŠMPS-nariams.pdf