Dienos naujiena

Iniciatyva „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ (SMMS)

Balandžio 7 dieną startavo nauja jaunimo organizacijų iniciatyva „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“ (SMMS), kuri skirta Lietuvos mokinių mokymosi gerovės didinimui ir šiuo metu pasaulyje esančios COVID-19 pandemijos švietimo sektoriuje mažinimui.

Tai iniciatyva, skirta moksleiviams, kuri padeda jiems atrasti mentorius, konsultuojančius mokslo, karjeros pasirinkimo ir kasdienybės klausimais. Taip pat iniciatyvos internetinėje svetainėje http://www.smms.lt pateikiama naudinga informacija apie mokymąsi, turiningą laisvalaikio praleidimą.

Iniciatyvos tikslas yra padėti  1–12  klasių moksleiviams geriau įsisavinti žinias, kurios yra suteikiamos besimokant nuotoliniu būdu. Atrinkti iniciatyvos savanoriai asmenys – mentoriai – padeda užsiregistravusiems moksleiviams gauti teorinę medžiagą, reikalingą tolimesniam mokymuisi, konsultuoja nuotolinio mokymosi klausimais. Mentoriai moksleiviams taip pat gali suteikti informaciją, susijusią su karjeros konsultavimu, mobilumu, profesiniu orientavimu. Be to, mentoriai gali užsiregistruoti ir vesti virtualius užsiėmimus.

Mentoriumi gali būti: vyresniųjų klasių moksleivis, studentas ar studijas baigęs asmuo.

Visa pagalba moksleiviams yra suteikiama naudojantis nuotolinio bendravimo priemonėmis.

Iniciatyva yra aktyvi karantino laikotarpiu visoje Lietuvoje su galimybe pratęsti veiklą ateityje.

Kviečiame dalintis žinia apie šią iniciatyvą: paraginti prisijungti ir tapti iniciatyvos savanoriais, o mokinius atrasti mentorių, kurie padėtų atsakyti į jiems rūpimus klausimus.

Daugiau informacijos apie iniciatyvą bei registracija: www.smms.lt

Iniciatyvos organizatoriai – Lietuvos moksleivių sąjunga, Vilniaus universiteto Studentų atstovybė, Lietuvos studentų sąjunga ir Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.

Iniciatyvą globoja Lietuvos Respublikos pirmoji ponia Diana Nausėdienė.

Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu info@smms.lt