Dienos naujiena, Tarptautinė veikla

Projekto „EDUWORK.NET” baigiamasis renginys Dubline

Artėjant į pabaigą projektui „EDUWORK.NET“, jo partneriai balandžio 5 – 6 d. susirinko į baigiamąjį projekto renginį Dubline, Airijoje. Lietuvos švietimo ir mokslo profesinę sąjungą (LŠMPS) jame atstovavo LŠMPS Klaipėdos raj. susivienijimo pirmininkė Renata Anužienė.

Projekto „EDUWORK.NET“ tikslas buvo sukurti tinklus ir partnerystes  tarp profesinio mokymo paslaugų teikėjų ir darbo rinkos veikėjų regioniniu, nacionaliniu ir europiniu lygmeniu, todėl paskutinio tarptautinio susitikimo metu buvo ypatingai svarbu aptarti projekte įgyvendintas veiklas, pasiektus rezultatus, pasidalinti pamokomis ir patirtimis, kurios lydėjo projekto dalyvius jo metu ir numatyti ateities perspektyvas.

Renginio dalyviai apsilankė vienoje iš Dublino profesinio mokymo įstaigų ir praktiškai galėjo įsitikinti, kaip veikia profesinio mokymo sistema Airijoje. Taip pat vyko plati diskusija apie projekto metu sukurtą „EDUWORK.NET“ virtualiąją tinklų platformą. Projekto partneriai iš Airijos pasidalino patirtimi, kaip ši platforma sėkmingai veikia pas juos. Į diskusiją aktyviai įsitraukė renginio kviestiniai svečiai iš organizacijų, kurios atstovauja verslo sektorių ir darbdavius, ir įvairių Airijos profesinio mokymo įstaigų atstovai.

Nors ir baigiasi projektas, bet jo partneriai skatina visus aktyviai įsitraukti ir pasinaudoti šios platformos teikiamomis galimybėmis, nes tai – nemokama internetinė platforma profesinio mokymo teikėjams ir įmonėms, kurias domina arba jos jau dirba su Europos mobilumo projektais. Šioje erdvėje galite pasidalinti savo žiniomis, keistis idėjomis ir kurti tinklus su kitomis profesinio mokymo organizacijomis ir įmonėmis. Jeigu esate naujokai europiniame bendradarbiavimo tinkle, čia galite rasti medžiagos ir informacijos, kaip žengti pirmuosius žingsnius profesinio mokymo sektoriuje ir sukurti savo mobilumo projektą.

Prisijungti prie „EDUWORK.NET” virtualiosios tinklų platformos galite paspaudę šią nuorodą: https://www.eduwork.net/virtual-networking-space/

Daugiau informacijos apie projektą galite rasti čia: https://www.eduwork.net/

LŠMPS informacija