Dienos naujiena

Pirmas LŠMPS Tarybos posėdis

Gegužės 30 d. Vilniuje įvyko pirmas Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos (LŠMPS) Tarybos posėdis.  

Posėdžio metu buvo priimti LŠMPS veiklai svarbūs vidiniai dokumentai, patvirtinta organizacinė struktūra ir pristatyta bendradarbiavimo, su švietimo politikos formuotojais ir įgyvendintojais, analizė.

Tarybos nariai daug dėmesio skyrė Lietuvos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinės sutarties vykdymo įvertinimui ir LŠMPS Steigiamajame Suvažiavime priimtos deklaracijos aptarimui.  Bendru sutarimu buvo priimtas nutarimas, kad LŠMPS Valdybos suformuota derybinė grupė pradės derybas su LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija dėl Šakos kolektyvinės sutarties atnaujinimo ir, atsižvelgiant į pasikeitusius teisės aktus, socialinę ir ekonominę aplinką, pateiks konkrečius siūlymus sutarties keitimui ir papildymui. Siekiant, kad kolektyvinės sutarties pakeitimai atspindėtų LŠMPS narių lūkesčius, LŠMPS Taryba įpareigojo profesines organizacijas teikti siūlymus šakos kolektyvinės sutarties keitimui. 

LŠMPS pirmininkas Egidijus Milešinas pasidžiaugė, kad Tarybos nariai posėdžio metu teikė konstruktyvius pasiūlymus ir tiki, kad bendru darbu LŠMPS pasieks užsibrėžtų tikslų bei tinkamai atstovaus ir gins švietimo sistemos darbuotojų interesus. 

LŠMPS informacija