Dienos naujiena, Susivienijimų veikla

LŠMPS Kretingos raj. susivienijimui vadovaus nauja pirmininkė

Lapkričio 17 d. įvyko Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos (LŠMPS) Kretingos rajono susivienijimo rinkiminė – ataskaitinė konferencija. Ilgametė šio susivienijimo pirmininkė Eugenija Daniuk nusprendė nebekandidatuoti naujai kadencijai, todėl konferencijos metu buvo išrinkta nauja LŠMPS Kretingos raj. susivienijimo pirmininkė, kuria tapo Darbėnų gimnazijos profesinės organizacijos pirmininkė Dalia Puškorienė.

Konferencijos metu E. Daniuk pristatė išsamią 2016-2022 metų susivienijimo veiklos ataskaitą. Konferencijoje dalyvavo Kretingos rajono savivaldybės švietimo skyriaus vedėja Asta Burbienė, kuri dėkojo buvusiai susivienijimo pirmininkei E. Daniuk už bendrystę, bendradarbiavimą ir toleranciją, o naujai išrinktai pirmininkei D. Puškorienei linkiėjo sėkmės tolimesniuose darbuose.

LŠMPS bendruomenė dėkoja buvusiai ilgametei Kretingos raj. susivienijimo pirmininkei E. Daniuk už aktyvią veiklą ir neįkainojamą indėlį į profesinės sąjungos vienybę.

O naujai susivienijimo pirmininkei D. Puškorienei linkime neblėstančios energijos ir entuziazmo, kantrybės ir optimizmo bei sėkmingo bendradarbiavimo ir socialinio dialogo plėtojimo Kretingos rajone.

 

LŠMPS Kretingos raj. susivienijimo informacija