Dienos naujiena, Tarptautinė veikla

Startuoja Win On-Line projekto internetinių mokymų programa

Erasmus+ projektas Win On-Line, kurio viena iš partnerių yra Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga (LŠMPS), pristato internetinių mokymų programą, orientuotą į moteris, vyresnes nei 40 metų, norinčias tapti e-verslininkėmis bei patenkinti jų poreikius ir padėti susidoroti su kylančiais iššūkiais ieškant darbo.

Mokymų tikslai – padėti moterims įgyti visapusiškų e-verslumo žinių, reikiamų įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų verslo plėtojimui internete ir vadovavimui jam, taip pat pasidalinti patirtimi, kaip įgyti konkurencinį pranašumą darbo rinkoje ir skatinti savo inovatyvias verslo idėjas.

Kiekviena moteris, norinti mokytis, įgyti žinių ir/ar sustiprinti savo įgūdžius ir kompetencijas e-verslumo srityje, yra kviečiama dalyvauti šioje mokymų programoje.

Mokymų programą sudaro 6 moduliai, kuriuos partneriai sukūrė atlikę tyrimą ir nustatę poreikius bei reikalavimus, kurie apima pagrindinius elementus, padedančius veikti šiuolaikinėje e-verslumo aplinkoje.

Norėdamos dalyvauti internetinių mokymų programoje turite užsiregistruoti paspaudę šią nuorodą: https://winonline.training/lt/registruotis/

Baigus visą mokymų programą bus išduoti pažymėjimai!

Daugiau informacijos apie mokymų programą galima rasti čia:

https://winonline.training/lt/courses/e-mokymu-programa-skirta-e-verslininkems-moterims/

Daugiau informacijos apie projektą anglų kalba galima rasti čia: https://winonline.training/

LŠMPS informacija