Dienos naujiena, Tarptautinė veikla

Startuoja naujas Erasmus+ projektas „FOCUS“, skirtas kalbų mokymosi įtraukių priemonių kūrimui

Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos (LŠMPS) projektinės veiklos vadovė Inga Puiša 2023 m. lapkričio 27-28 dienomis Ptuj mieste, Slovėnijoje, dalyvavo naujo Erasmus+ projekto „FOCUS“ pirmajame partnerių susitikime.

Projekto tikslas – sukurti skaitmenines kalbų mokymosi galimybes vaikams, susiduriantiems su mokymosi sunkumais ir užtikrinti kalbinę įtrauktį bei atskleisti beribį kiekvieno vaiko potencialą.

Šiame projekte dalyvauja organizacijos iš Lietuvos, Slovėnijos, Ispanijos, Italijos, Graikijos ir Kipro.

Ptuj mieste vykusio pirmojo partnerių susitikimo metu buvo pristatyti visi projekto partneriai, kurie ir yra atsakingi už sėkmingą jo įgyvendinimą, aptartos projekto valdymo procedūros, o darbas grupėse buvo skirtas aptarti pagrindinius siekiamus sukurti intelektinius produktus – skaitmeninė praktikos duomenų bazė, mokomieji žaidimai ir internetiniai mokymai.

Projekto partneriai yra įsipareigoję naujoviškais metodais padėti įveikti kalbų mokymosi kliūtis mokiniams, susiduriantiems su mokymosi sunkumais. Projekto metu bus vykdomas bendradarbiavimo ir kūrybos etapas, po kurio seks įgyvendinimas nacionaliniu mastu ir sukurtų intelektinių produktų bandomasis diegimas, vertinimas bei sklaida.

Projekto partneriai į šią kelionę leidžiasi kartu tikėdami kiekvieno vaiko gebėjimais ir talentais. Projektas „FOCUS“ – tai kur kas daugiau nei rezultatų rinkinys, jis atspindi tikėjimą neribotu potencialu. Mūsų pastangomis siekiama, kad kalbinė įtrauktis taptų realybe. Kur partneriai siekia bendrų tikslų su atsidavimu, ten atsiranda ir geresnės galimybės jų pasiekti.

Kviečiame ateinančius dvejus metus aktyviai sekti projekte „FOCUS“ vykstančius procesus, kuriais sieksime įgyvendinti savo pačių užsibrėžtus ambicingus ir prasmingus tikslus!

LŠMPS informacija