Dienos naujiena, Susivienijimų veikla

LŠMPS Rokiškio raj. susivienijimo tarybos posėdyje dalyvavo ir LŠMPS pirmininkas

Vasario 23 d. Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje įvyko Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos (LŠMPS) Rokiškio rajono susivienijimo pirmininkų tarybos posėdis, kuriame dalyvavo ir LŠMPS pirmininkas Egidijus Milešinas.

Posėdžio metu buvo aptarti klausimai, susiję su Lietuvos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinės sutarties vykdymu.

LŠMPS pirmininkas pirmininkų tarybos posėdžio dalyviams pristatė šiuo metu LŠMPS vykdomus darbus ir projektus bei pažvelgė, kas laukia LŠMPS narių 2024 metais. Susitikimo metu E. Milešinas neišvengė daugybės klausimų iš gausiai į posėdį susirinkusių narių bei kantriai į juos visus atsakė.

LŠMPS Rokiškio raj. susivienijimo pirmininkų tarybos posėdžio metu buvo pristatyta ir patvirtinta 2023 metų susivienijimo finansinė ataskaita, bei 2024 metų veikloms finansuoti numatyta sąmata. Labai svarbu, kad šiame posėdyje buvo išrinkti nariai į darbo grupę dėl Rokiškio raj. švietimo šakos teritorinės sutarties atnaujinimo, taigi su nekantrumu laukiame šios darbo grupės rezultatų. Posėdyje buvo nepamiršta ir atliepti susivienijimo narių poreikį bendrai kultūrinei ir edukacinei veiklai, todėl susiplanavome smagią vasaros ekskursiją.

LŠMPS Rokiškio raj. susivienijimo informacija