Tarptautinė veikla

LŠMPS astovė atnaujino projektų rengimo įgūdžius mokymuose Rygoje

LŠMPS projektinės veiklos vadovė Inga Puiša rugsėjo 13-16 dienomis Latvijoje dalyvavo Švietimo mainų paramos fondo organizuotoje tarptautinio bendradarbiavimo veikloje „Projektų kūrimas ir bendradarbiavimas siekiant paremti pabėgėlius ir vietos bendruomenę“ („Development of projects and cooperation to support refugees and local communities“).

Mokymų dalyviai susipažino su Erasmus + projektų rengimo taisyklėmis, dalijosi patirtimis apie savo patirtį veiklose padedant Ukrainos pabėgėliams. Patirtimi dalijosi Latvijos mokyklų ir Rezeknės savivaldybės darbuotojai, Ispanijos ir Švedijos atstovai (pastarieji jau daug metų susiduria su pabėgėlių integracijos klausimais).

Susitikimo metu buvo sudarytos galimybės išgryninti savo projektų idėjas, susijusias su pagalba ukrainiečiams, dirbant grupėse pabandyti sudėlioti pagrindinius projektų elementus, taip pat susirasti naujus partnerius, kadangi mokymuose dalyvavo net 65 dalyviai.

Mokymų metu, kaip gerosios praktikos pavyzdys, buvo pristatytas LŠMPS įgyvendinamas projektas „Support teachers“, kurį koordinuoja Latvijos švietimo ir mokslo darbuotojų profesinė sąjunga (LIZDA).

LŠMPS informacija