Uncategorized

Deklaruodami pajamas skirkite 0,6 proc. Lietuvos švietimo ir mokslo profesinei sąjungai!

Įsibėgėjus 2022 metų pajamų deklaravimui, prašome Jūsų skirti 0,6 proc. Lietuvos švietimo ir mokslo profesinei sąjungai (LŠMPS) ir paremti antrus metus vyksiančią Lietuvos ir Ukrainos vaikų vasaros stovyklą!

Jums tai nieko nekainuoja, o LŠMPS tai labai svarbu ir padeda įgyvendinti senas ir naujas iniciatyvas. 

Kiekvienas šalies dirbantysis profesinei sąjungai gali skirti 0,6 proc. savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM). To nepadarius, pinigai tiesiog nukeliaus atgal į valstybės biudžetą ir už Jus bus nuspręsta, kam jie bus panaudoti, o Jūs nepasinaudosite savo teise prisidėti prie valstybės pinigų perskirstymo ir jų tikslingo ir prasmingo panaudojimo.

Svarbu žinoti, jog skyrus 0,6 proc. paramą profesinei sąjungai, kitiems juridiniams vienetams (mokykloms, klubams, asociacijoms, draugijoms ir t.t.) galite skirti 1,2 proc. paramą.

Paraginkite kolegas, draugus, gimines, artimuosius ir visus pažįstamus nelikti abejingais ir prisijungti prie LŠMPS iniciatyvų įgyvendinimo!

Prisiminkime stovyklos „Draugystės vasara” akimirkas šiame video filmuke ir paremkite šiais metais vyksiančią Lietuvos ir Ukrainos vaikų vasaros stovyklą:

 

Akimirkas iš pirmosios LŠMPS organizuotos Lietuvos ir Ukrainos vaikų stovyklos „Draugystės vasara“ rasite paspaudę šią nuorodą –  LŠMPS stovyklos „Draugystės vasara” dienoraštis – LŠMPS (svietimoprofsajunga.lt)

Ačiū, kad mumis tikite ir pasitikite! Jūsų parama leidžia LŠMPS nuveikti daugiau!

Mūsų stiprybė vienybėje!

Kaip pateikti prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams rasite šioje nuorodoje – https://www.youtube.com/watch?v=hsH-ooijLNA

LŠMPS informacija