Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Bendradarbiavimo susitarimas tarp LŠPS ir LVŽS toliau bus vykdomas (0)

2018 Sausio 9d.

Kaip skelbiama Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos internetiniame puslapyje, šiai organizacijai susijungus su Lietuvos mokytojų profesine sąjunga, šios profesinės sąjungos taryba priėmė sprendimą nutraukti bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS). Tai padaryta be konsultacijų su Lietuvos švietimo profesine sąjunga (LŠPS), kuri taip pat buvo viena iš susitarimą pasirašiusių šalių.

Lietuvos švietimo profesinė sąjunga, vertindama bendradarbiavimą su LVŽS  pasirašant Lietuvos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinę sutartį, analizuodama Seimo patvirtintas Bendrojo ugdymo mokyklos kaitos gaires ir kitus švietimui nuveiktus darbus, mano, kad bendradarbiavimo susitarimas yra vykdomas. Apie tolimesnį bendradarbiavimą su LVŽS, bus galima svarstyti 2018 m. gegužės pabaigoje, kai bus įvertintas Lietuvos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinės sutarties vykdymas.

Atsižvelgiant į tai, LŠPS pareiškia, jog susitarimas, kurį savo parašais sutvirtino LVŽS pirmininko pavaduotojas ir Valdybos pirmininkas Bronis Ropė ir LŠPS pirmininkas Audrius Jurgelevičius, toliau galioja. Taip pat tikimės, jog abiejų organizacijų bendradarbiavimas sprendžiant aktualiausias švietimo problemas apims visus Lietuvos regionus.

LŠPS infromacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Lietuvos švietimo profesinė sąjunga
Reklama
 
  


Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.