Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Europos švietimo profesinių sąjungų komiteto (ETUCE) vadovas Martin Romer susitiks su ŠMM ministru Gintaru Steponavičium aptarti streikavusių mokytojų reikalavimus (0)

2012 Balandžio 10d.

Balandžio 11 d. 8.20 Švietimo ir  mokslo ministerijoje vyks ETUCE vadovo Martin Romer susitikimas su G. Steponavičium. Susitikime  bus aptartos streikavusių mokytojų - Lietuvos švietimo profesinės sąjungos ir Žemaitijos regiono profesinių sąjungų susivienijimo - reikalavimai ir socialinio dialogo perspektyvos. Jau ankščiau Martin Romer savo laiške ministrui išdėstė susirūpinimą dėl nepakankamo socialinio dialogo ir vis blogėjančios situacijos švietimo sektoriuje Lietuvoje.
 
Tą pačią dieną Vilniuje, Holiday Inn viešbutyje, 9 val. susitinka Šiaurės, Rytų ir dalies Vakarų Europos  švietimo profesinių sąjungų ir darbdavių atstovai. Bus aptarti mokytojų įdarbinimo ir išlaikymo švietimo sektoriuje klausimai, mokytojų  statuso, socialinio dialogo nacionaliniame ir Europos lygmenyje perspektyvos.  Šis susitikimas yra  projekto: "Mokytojų įdarbinimas ir išlaikymas švietimo sektoriuje - socialinio dialogo dalis“ veikla. Projektą įgyvendina Europos švietimo profesinių sąjungų komitetas (ETUCE) bendradarbiaujant su Europos švietimo darbdavių  federacija (EFEE), remiant Europos Komisijos Užimtumo, socialinių reikalų ir įtraukties generaliniam direktoratui. Projektas buvo pradėtas 2011 metų rugsėjį ir tęsis metus.
Projekto tikslas - išnagrinėti esamą situaciją ir esamas nacionalines įdarbinimo ir išlaikymo švietimo sektoriuje strategijas, siekiant sukurti vieningą socialinių partnerių požiūrį.
Projektas taip pat remia Europos sektorinio socialinio dialogo komiteto darbo grupės „Dėl demografinių iššūkių“ darbą, taip pat kuria sinergiją tarp švietimo sektoriaus ir kitų sektorių .

Daugiau informacijos:
http://etuce.homestead.com/ETUCE_SD_projects.html#anchor_82

LŠPS informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.