Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

LŠPS atstovas dalyvaus seminare "Bibliotekų raidą lemsiantys ateities pasauliai" (0)

2013 Gegužės 13d.

Scenarijų kūrimo seminarai skirti įvertinti, kaip per artimiausius 10 metų pasikeis aplinka, kurioje gyvuoja Lietuvos valstybinės reikšmės ir apskričių viešosios bibliotekos; kas turės įtakos šių bibliotekų paslaugų poreikiui tarp vartotojų, kitų šalies bibliotekų, steigėjų, valstybinių institucijų; kokias grėsmes ir šių bibliotekų plėtros galimybes nulems visi minėti pokyčiai. Scenarijai – tai priemonė bibliotekų vadovams ir jų veiklą kuruojančioms institucijoms įvertinti, ar dabartinės bibliotekų strategijos bus veiksmingos tam tikrose ateities situacijose.

Seminaras Bibliotekų plėtra ateities pasauliuose – tai penktasis Lietuvos valstybinės reikšmės ir apskričių viešųjų bibliotekų ateities scenarijų kūrimo renginys. Renginio tikslas – nustatyti prioritetines apskričių viešųjų ir mokslinių bibliotekų veiklas ir jų motyvus atliekant pagrindinius vaidmenis – aptarnaujant vartotojus ir teikiant paslaugas kitoms Lietuvos bibliotekoms. Seminare dalyviai dirbs su tyrėjų parengtais ateities scenarijų aprašymais. Šio seminaro rezultatai leis tyrėjams išplėsti ir patikslinti scenarijų aprašymus, atskleisti tiriamų bibliotekų kontekstą. Penktasis seminaras – tai baigiamasis scenarijų kūrimo tyrimo renginys.
Seminare siekiama:
 Aptarti tyrimo tikslą ir turinį, apibūdinti seminaro rezultatus ir jų panaudojimą scenarijams sukurti.
 Įsigilinti į pagrindinius keturių ateities pasaulių (2023 m.) specifiką.
 Nustatyti prioritetines apskričių viešųjų ir mokslinių bibliotekų pagrindines veiklas, jų motyvus aptarnaujant vartotojus 2023 m.
 Nustatyti prioritetines apskričių viešųjų ir mokslinių bibliotekų pagrindines veiklas, jų motyvus teikiant paslaugas kitoms Lietuvos bibliotekoms 2023 m.
Renginio dalyviai – bibliotekininkystės specialistai, mokslininkai, vykdomosios valdžios, savivaldos institucijų, asociacijų, pelno nesiekiančių ir visuomeninių organizacijų, verslo, meno atstovai.
Darbas seminare vyks teminėse grupėse Bibliotekos regionams, Bibliotekos vartotojams su specialiais poreikiais, Bibliotekos specialistams.
Laukiamas seminaro rezultatas – papildyti ir patikslinti scenarijų aprašymai, kuriuose atsispindi, kokį poveikį ateities pasauliai gali turėti apskričių viešosioms ir mokslinėms bibliotekoms.

Renginio data: 2013 m. gegužės 13 d.
Renginio vieta: viešbučio „Panorama“ konferencijų centras, Sodų g. 14, Vilnius.
Renginio trukmė: 12–17 val.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.