Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

LŠPS atstovai dalyvaus tarpusavio mokymosi vizite „Mokyklų ir mokytojų savęs vertinimas kaip priemonė, nustatant būsimus profesinius poreikius“, Nikosija (Kipras) (0)

2013 Balandžio 10d.

Balandžio 8-10 d.LŠPS atstovės Rūta Osipavičiūtė ir Tatjana Babrauskienė dalyvaus tarpusavio mokymosi vizite „Mokyklų ir mokytojų savęs vertinimas kaip priemonė, nustatant būsimus profesinius poreikius“, Nikosija (Kipras)

Europos švietimo darbdavių federacija (EFEE) ir Europos švietimo profesinių sąjungų komitetas (ETUCE)  bendrai organizuoja trečią ir paskutinį tarpusavio mokymosi vizitą projekto "Mokyklų ir mokytojų savęs vertinimas, kaip priemonė nustatant būsimus profesinius poreikius". Projekto metu numatyti trys vizitai į tris skirtingas Europos šalis, siekiant įvertinti vertinimo kultūrą ir giliau susipažinti kuo skiriasi (savęs) vertinimo sistemos Nyderlanduose, Švedijoje ir Kipre. Šio projekto naudos gavėjai yra ETUCE ir EFEE nariai.

 

Šį tarpusavio mokymosi vizitą Nikosijoje bendrai organizuoja EFEE narė - Kipro Švietimo ir kultūros ministerija ir ETUCE narė -  Kipro švietimo profesinė sąjunga (OLTEK).

 

Šio vizito tikslas yra įžvelgti Kipro mokyklų ir mokytojų savęs vertinimo sistemos pokyčius. Pirma, bus išnagrinėta dabartinė vertinimo sistema. Antra, bus aptarti  mokyklų ir mokytojų pasiūlymai dėl naujos vertinimo sistemos. Kartu bus išanalizuotas Švietimo ministerijos, Švietimo inspekcijos, o taip pat darbdavių ir profesinių sąjungų organizacijų vaidmuo naujai pasiūlytoje sistemoje.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.