Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Solidarumo akcija – mitingas „Profsąjungos prieš švietimo saulėlydį“ prie ŠMM (1)

2012 Rugsėjo 14d.

LŠPS pritarė LŠDPS Žemaitijos regiono iniciatyvai RUGSĖJO 14 D. 14 val. surengti solidarumo akciją – mitingą „Profsąjungos prieš švietimo saulėlydį“ prie LR ŠMM (A.Volano g. 2/7,Vilnius). Todėl kviečia visus mokytojus ir švietimo darbuotojus atvykti į akciją.

Bus protestuojama prieš švietimo skurdinimą, pedagoginės bendruomenės žeminimą visuomenės akyse, bus priminta valdininkijai, kad savo nieko nepateisinamais ir diskriminaciniais, švietimo darbuotojų atžvilgiu, sprendimais jie kenkia ne tik mokytojams, švietimo darbuotojams, studentams, moksleiviams, bet ir visai šalies visuomenei, Valstybei esančiai Europos Sąjungos bendrijos sudėtine dalimi, jos pažangai ir vystymuisi.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2013-01-03 14:07:34 | Setiawan

Pagal paskutinę sruveenių valstybių: LDK ir Lenkijos sutartį Liublino sutartį (1569) ši teritorija priklausė Lietuvai ir tarptautinės teisės pagrindu ir dabar turėtų priklausyti Lietuvai. Punskiečiai po tokių išpuolių galėtų reikalauti prisijungti prie Lietuvos. Kadangi mūsų valdžios kinkadrebiai jokių valstybės interesų neturi, tai tokio klausimo niekad ir nekėlė, o galėtų kelti, žinoma prieš tai apsitarus su kitomis valstybėmis: Vokietija, Skandinavijos šalimis ir ES. Reikia valdžiai imti pavyzdį iš Lenkijos valdžios: jie prigalvojo lenkų kortą įteikinėti buvusioms SSSR respublikų gyventojams, tačiau daugiausia įteikė Lietuvos piliečiams, o mūsų valdžia jokių protestų, kaip lygiavertė ES šalis nepareiškė. Ukrainos ir Baltrusios gyventojams įteikinėti lenkų kortas pati Lenkija pabijojo.Siūlyčiau įteikti etniniams jotvingiams-dzūkams, gyvenantiems Lenkijoje, įteikti dzūko kortą ir parodyti pasauliui apie šią problemą, kur sunaikintas kultūrinis jotvingių paveldas p-akeisti pavadinimai ir pan.

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.