Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

LŠPS atstovai dalyvaus pilietinėje akcijoje „Savaitė be pažymėjimų“ (0)

2010 Spalio 14d.

2010 m. spalio 12–15 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras organizuoja pilietinę akciją „Savaitė be pažymėjimų“, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad mokyklose gaji biurokratinių suvaržymų gausa trukdo laisvam ir kūrybiškam pedagogų darbui.  Akcijos organizatoriai „Savaitės be pažymėjimų“ metu pakvies į nemokamas, visiems pedagogams atviras paskaitas, seminarus bei praktinius užsiėmimus, kuriuos ves žinomi psichologai, ugdymo specialistai,  menininkai.  Simboliškai siekiant atkreipti dėmesį į tai, kad ne pažymėjimų apie išklausytus seminarus skaičius rodo mokytojo kvalifikaciją, o žinios ir gebėjimas būti kūrybišku ir kasdieniniame darbe su vaikais bei  jų tėveliais, šioje akcijoje už apsilankymą seminaruose pažymėjimai nebus išduodami. 

„Mokytojus reikia skatinti ne už atlankytų kursų skaičių ir surinktų pažymėjimų kilogramus, o už įgytus gebėjimus ir žinias, kurios ir yra tikroji vertybė. Priešingu atveju žmonės neskatinami tobulėti. Kai nuo pažymėjimo priklauso kvalifikacinė kategorija ir atlyginimas, seminarų pažymėjimai kartais tampa svarbesni už jų turinį.  O tie, kurie mokosi savarankiškai, atsiduria už šios atestavimo sistemos ribų. Jie negali gauti nei vyr. mokytojo, nei mokytojo - eksperto vardo, kas atsiliepia jų piniginei“ , teigia  Valdas  Jankauskas, akciją organizuojančio Lietuvos vaikų ir jaunimo centro direktorius.

Apie akciją plačiau: http://www.lvjc.lt/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=570&cntnt01lang=lt_LT&cntnt01returnid=235&hl=lt_LT

 

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.