Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

LŠPS atstovai dalyvaus tarptautinėje mokslinėje konferencijoje "Darbo rinka XXI amžiuje: saugumo ir lankstumo beieškant" (1)

2011 Gegužės 13d.

Gegužės 12-13 dienomis Vilniuje įvyks tarptautinė mokslinė konferencija "Darbo rinka XXI amžiuje: saugumo ir lankstumo beieškant". Pagal dalyvių iš užsienio skaičių ir atstovavimą – tai vienas reikšmingiausių mokslinių darbo teisės renginių šiais metais visoje Rytų ir Vidurio Europoje, sutrauksiantis daugiau kaip keturias dešimtis mokslininkų iš viso žemyno. Konferencijoje pranešimus skaitys garsūs teisės specialistai iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Italijos, Austrijos, Vengrijos, Ukrainos ir kitų šalių.

"Konferencijoje planuojama analizuoti, kokiomis kryptimis keitėsi darbo teisė ir socialinės apsaugos teisė per pastaruosius kelerius metus atskirose valstybėse, kokie yra reformų tikslai ir rezultatai, kaip jie atitinka bendraeuropinius darbo rinkos lankstumo ir užimtumo tikslus, kokia tikėtina jų įtaka teisėkūros procesus vidutinės trukmės perspektyvoje", - sako Vilniaus universiteto Teisės fakulteto prodekanas, Darbo teisės instituto vadovas, doc. Dr. Tomas Davulis.

Konferencijos rezultatai yra praktiškai panaudojami formuojant darbo teisės reformavimo kryptis, rengiant teisės aktų projektus. Konferencija tęsia 1999, 2003 ir 2006 metais vykusių aukščiausio lygio mokslininkų renginių tradiciją Lietuvoje. Konferencijos pranešimai išleisti atskiru leidiniu.

Tarptautinė konferencija atvira visai teisinei visuomenei, joje gali dalyvauti teisėjai, advokatai, įmonių teisininkai, taip pat visi besidomintys, kokia bus darbo ir socialinės apsaugos teisė XXI amžiuje. Registruotis galima elektroniniu paštu simona.cirtautaite@tf.vu.lt.

Renginys vyks Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijoje (Gedimino pr. 30/1, Vilniuje). Jį organizuoja Lietuvos darbo teisės ir socialinės apsaugos draugija ir savo 370 metų įsteigimo jubiliejų švenčiantis Vilniaus universiteto Teisės fakultetas. Prie renginio organizavimo maloniai sutiko prisidėti Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2012-11-22 16:15:41 | Gabriel

Kai prieš kelis metus bandžiau naudois pluaasga savas ratas nemokamai buvau labai nemaloniai nustebintas paslaugos nelankstumu, o tiksliau tuo, kad nėra galimybės pasirinkti kuriems savo vardu registruotiems abonentams norėčiau ją taikyti. Omnitel nutarė paprastai- jei užsakei paslaugą, tai visiems tavo numeriams ji ir taikoma, tuo pačiu nuskaičiuojami ir 5 litai kas mėnesį. Man, o ir neretam tikriausiai, problema yra tame, kad aš turiu ir interneto prieigą, nors ir bandžiau salone paaiškinti, kad neturiu jokio poreikio nemokamai, ką ten nemokamai- apskritai neturiu poreikio kalbėtis su kompiuterio modemu, sutikau tik nesuprantančius ką noriu pasakyti žvilgsnius Ir tikrai, kam man nemokami pokalbiai su savo modemu? O jei turiu kelis telefonus kišenėje ir abu mano vardu, kam man nemokami pokalbiai su savo kišene? Nežinau, gal kas pasikeitė, bet tada buvau pasipiktinęs, kad negaliu pasirinkti tik kai kurių savo vardu registruotų numerių, ir kad tenka mokėti už visus

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.