Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Spaudos konferencija: Lietuvos švietimo profesinė sąjunga skelbia nepasitikėjimą LR Švietimo ir mokslo ministru Gintaru Steponavičiumi (1)

2010 Gegužės 12d.

BNS spaudos konferencijų salėje, Jogailos g. 9/1 (4 aukštas), Vilniuje 2010-05-12 12:00 val. LŠPS rengia spaudos konferenciją: Lietuvos švietimo profesinė sąjunga skelbia nepasitikėjimą LR Švietimo ir mokslo ministru Gintaru Steponavičiumi

2010 m. gegužės 11 d. Lietuvos švietimo profesinė sąjunga (LŠPS), į kurios pasiūlymus dėl naujos Švietimo įstatymo redakcijos ir kitų gyvybiškai svarbių teisės aktų švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius neatsižvelgė, o vietoj to pradėjo neviešas konsultuojas su pavienėmis profesinėmis sąjungomis, paskelbė pareiškimą dėl vis blogėjančios padėties šalies švietimo sistemoje ir išreiškė nepasitikėjimą ministru. Pareiškime pateikiamos išvados ir iš valstybinio audito ataskaitos, kurioje išvardintos problemos, dėl kurių sprendimo profesinė sąjunga ne kartą kreipėsi į valstybinę švietimo politiką formuojančią instituciją ŠMM. Deja, konstruktyvių atsakymų nesulaukta, o į kai kuriuos pasiūlymus net negauta atsakymo. Tarp jų, ir į LŠPS iniciatyvą dėl sektorinio švietimo komiteto prie Lietuvos Respublikos trišalės tarybos. Nepasitikėjimui skelbimui pritaria ir Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas (LAMPSS).

Dalyviai:

Rūta Osipavičiūtė, Lietuvos švietimo ir mokslo profesinių sąjungų federacijos (LŠMPSF) pirmininkė

Audrius Jurgelevičius, Lietuvos švietimo profesinės sąjungos (LŠPS) pirmininkas

Arūnas Rimkus, Specialiųjų pedagogų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas

Rasa Jasmontienė, Šiaulių švietimo profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkė

Rimutė Meilūnienė, Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimo (LAMPSS) tarybos narė

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2010-05-12 19:35:30 | Sigutė

Jeigu jau daromi tokie pareiškimai, argumentai turi būti labai svarūs. Ar atsižvelgta į situaciją, aplinkybes? Ieškojau Jūsų tinklalapyje argumentų, kodėl reikia nepasitikėti ministru, bet jų neradau. Išskyrus abstrakčius kaltinimus. Faktų nepateikta jokių. Tokį vandenėlį pilstyti visi galime. Palaikyčiau tokią Jūsų iniciatyvą, bet kol kas netikiu Jumis. Pati daryti tyrimo nesiruošiu. Dabar, mano nuomone, yra tik vandens drumstimas kol kas. Net kyla mintys, kad iš kaltintojų kompanijos kas nors kažin tik ar nesitaiko į ministro kėdę? Ar nebijote, kad nuo vilko bėgdami galite užšokti ant meškos?.. Pavieniai jo pasirašyti sprendimai ir man nepatinka, bet rekia žiūrėti visumą. Įrodykite konkrečiais įtikinamais faktais, kad ministru negalima pasitikėti..

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.