Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Šiaulių švietimo įstaigų buhalteriai įsteigė profesinę sąjungą (2)

2009 Kovo 19d.

Jau kelintą mėnesį mieste sklandant politikų samprotavimams dėl taupymo sumetimais numatomo švietimo įstaigų buhalterijų sujungimo, neapsikentę nežinios buhalteriai ryžosi steigti savo profesinę sąjungą. Steigiamajame susirinkime kovo 17 d.  aptarta dabartinė buhalterių situacija, sudarytas artimiausių veiksmų planas ir numatytos profsąjungos veiklos gairės ateičiai.

Ne tik rūpestis dėl ateities, bet ir menki atlyginimai, augantys darbo krūviai, nepatenkinamos darbo sąlygos jau senokai neramina švietimo įstaigų buhalterius. Keliant atlyginimus įvairių sričių specialistams, švietimo įstaigų buhalteriai ir kiti personalo darbuotojai pamirštami, neatsižvelgiama į jų darbo apimčių augimą, atliekamų darbų svarbą ir t.t.

Kovo 20 d. Šiaulių švietimo įstaigų buhalteriai – profsąjungos nariai susitinka su miesto meru ir savivaldybės administracijos direktoriumi. Bus kalbamasi rūpimais klausimais, teikiami pasiūlymai.

Šiaulių švietimo buhalterių profesinė sąjunga laukia visų finansų specialistų, planuojančių savo ateitį ir pasirengusių ginti savo teises.

Šiaulių susivienijimo informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2009-04-14 08:43:31 | aiste

saunuoliai reikia steigti profsajungas visiems svietimo istiagu darbuotojams kurios gintu ne pedagoginiu bet paprastu darbuotoju interesus, sekmes, pirmyn

2009-03-20 15:57:32 | aldona

Šaunuoliai

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.