Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Panevėžio ugdymo įstaigos nebus uždaromos (0)

2010 Vasario 24d.

Nuotraukoje - Nijolė Staišiūnienė, Panevėžio švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė

Pirmadienį Panevėžio švietimo darbuotojų profesinės sąjungos atstovai susitiko su Panevėžio miesto mero pavaduotoja Gema Umbrasienė. Susitikime dalyvavo ir Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vadovai.

„Norime kalbėtis, o ne triukšmauti. Visiems būtų aiškiau, nekiltų nesusipratimų, jei klausimai iki pasiekiant Savivaldybės tarybos Švietimo komitetą būtų aptarti su visuomeninėmis organizacijomis, tarp jų - ir profesinėmis sąjungomis“, - išreiškė pageidavimą Panevėžio švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Nijolė Staišiūnienė. 

Profesinių sąjungų atstovams kėlė nerimą, ar nebus uždaromos mokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo įstaigos, ar nemažės darbuotojų atlyginimai, švietimo tinklo optimizavimo padariniai, Pilėnų mokyklos statybos perspektyvos bei kitos problemos.

„Biudžetą jau patvirtinome ir galiu patikinti, kad 2010 metais nė viena ugdymo įstaiga nebus uždaroma. Šiuo sunkmečiu negalime kalbėti apie darbo vietų mažinimą, juolab kad negalime sau leisti švaistyti intelektinių investicijų, t.y. mokytojų“, - sakė mero pavaduotoja G. Umbrasienė.

Mero pavaduotoja G. Umbrasienė informavo apie kovo mėnesį Panevėžyje rengiamą Vyriausybės išvažiuojamąjį posėdį ir pasiūlė švietimo darbuotojų profesinei sąjungai jam pasiūlymus dėl mokinio krepšelio, darbo užmokesčio apskaičiavimo ir kitais klausimais pateikti raštu.

Susitikimo metu sutarta dažniau susitikti ir diskutuoti aktualiais miesto švietimo bendruomenės klausimais. „Tokie susitikimai labai vertingi, nes atsiranda naudingų pasiūlymų tiek miesto Tarybai, tiek Švietimo ir mokslo ministerijai“, - sakė G. Umbrasienė.

Panevėžio švietimo darbuotojų profesinė sąjunga vienija 8 Panevėžio miesto mokyklų, vienos apskrities mokyklos ir 4 ikimokyklinio ugdymo įstaigų profesinių sąjungų grupes.

Panevėžio švietimo darbuotojų profesinės sąjungos informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.