Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Besąlygiškai palaikome reikalavimą didinti mokytojų darbo užmokestį (4)

2008 Kovo 1d.

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK) solidarizuojasi su Lietuvos pedagogais, pasiryžusiais ginti savo teisėtus interesus.

Besąlygiškai palaikome reikalavimą didinti mokytojų darbo užmokestį.

Ginant švietimo darbuotojų interesus visus vienija kilnus tikslas: Lietuva privalo atkurti mokytojo profesijos prestižą, nes tai - šalies nacionalinis prioritetas.  Šiam, tikrajam ir svarbiausiam, prioritetui, Lietuvos valdžia privalo skirti daugiau materialiųjų išteklių nei buvo skiriama iki šiol.

LPSK pritaria ir palaiko visus dėl savo teisų kovojančius šalies pedagogus. Tikime, kad švietimo darbuotojų ryžtas kovoti, kompetentingai pagrindžiant savo reikalavimus, jų gebėjimas solidarizuotis ir su šiandien prie skurdo ribos atsidūrusių kultūros, kitų  iš valstybės biudžeto atlygį gaunančių profesijų darbuotojais, neliks be rezultatų.

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos Taryba
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2008-03-08 14:03:49 | mokiniai ir tevai

Mokiniai ir tevai suinteresuoti, kad mokytojai gautu didesnius atlyginimus. Tada mokyklos galetu rinktis is mokytoju, o ne samdyti "bet ka". Ne paslaptis, kad i pedagoginius universitetus dabar sustoja toli grazu ne gabiausi mokiniai... Ir juos baige ieskosi darbu ne mokyklose. Na, o jei nepavyksta rasti kitur, tai...

2008-03-05 09:21:26 | stebina

Įdomu, ką tie mokytojėliai darys, jei visa Lietuva, gaunanti mažas algas, išeis į gatves? Juk tada bus baisi infliacija, suirutė, visos net menkos santaupos nuvertės ir t.t. Mokytojai visai nenutuokia, kad vyriausybė ne kalėdų senelis, iš kurio galima išsizirsti dar dovanų. Jei vieniems duoda, reikia iš kažko atimti. Tai aišku net pradinukui, kodėl mokytojams neaišku, nesuprantama. Ir dar kas stebina. Mokytojų naivus įsivaizdavimas, kad atseit jei seimas, vyriausybė ar dar kas įsigyja kelias nereikalingas mašinas, skiria kokį milijoną ten, kur jo galbūt nereikėtų, tai jau ir jiems gali be galo be krašto didinti algas. Atsipeikėkite, kvailiai. Jūsų poreikiams patenkinti, kiek dabar reikalaujate, reikia jau MILIJARDŲ. Ar nesuprantate, į kokią padėtį statote valstybę, kitus žmones? Ar nesuprantate, kad dėl jūsų dar labiau didėjant infliacijai, dar labiau nuskurs šimtai tūkstančių pensininkų ir kitų mažas pajamas gaunančių žmonių? AR JŪS TURITE BENT KIEK SĄŽINĖS???

2008-03-01 12:55:54 | zinoma palaiko

LPSK palaiko VISUS mokytojus, ne tik streikuojancius ar durniu valiojancius :) O del Aukstaitijos- yra rezoliucija. Be abejo palaiko!

2008-03-01 12:36:26 | o ar mes palaikom?

Ar Aukštaitijos susivienijimas palaiko bent moraliai streikuojančius mokytojus?

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.