Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

LŠMPSF reikalavimus dėl socialinio dialogo palaiko visos LPSK šakos (2)

2010 Gegužės 19d.

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) didžiausio profesinių sąjungų centro Lietuvoje, šiuo metu vienijančio per 70 tūkstančių narių iš 26 šakinių organizacijų IV suvažiavimo metu, gegužės 7d., palaikė LŠMPSF ir išreiškė savo susirūpinimą dėl socialinio dialogo švietimo sektoriuje Lietuvoje.

 

Suvažiavime, kuriame dalyvavo per 200 delegatų iš visų šakinių profesinių sąjungų,  buvo priimta atskira rezoliucija dėl situacijos švietimo sektoriuje. Suvažiavimo delegatai vieningai sutarė, jog švietimas yra viena svarbiausių šalies gyvenimo sričių, tiesiogiai lemianti Lietuvos pažangą, todėl situacija švietimo sistemoje rūpi kiekvienam šalies gyventojui.

 

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos IV suvažiavimo delegatai priimtoje rezoliucijoje reikalauja, kad blogėjant situacijai šalies švietime ir faktiškai nevykstant socialiniam dialogui, kad švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius nedelsdamas nutrauktų  diskriminacinius veiksmus prieš Lietuvos švietimo ir mokslo profesinių sąjungų federaciją (LŠMPSF) ir užtikrintų jų atstovų dalyvavimą lygiomis teisėmis visose ministerijoje sudarytose konsultavimo ir informavimo darbo grupėse.  Rezoliucijoje taip pat reikalaujama, kad Švietimo ir mokslo ministerijos vadovai imtųsi realių veiksmų palaikydami LŠMPSF iniciatyvą sukurti sektorinį švietimo komitetą prie LR Trišalės tarybos.

 

LŠMPSF
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2010-05-27 17:08:31 | Jei idomu

Tik viena - musu profesine sajunga dalyvauja visuose svietimo komiteto posedziuose ir aktyviai gina mokytoju interesus. Jei jums tikrai idomu, tai ir jus galite ten apsilankyti retkarciais.

2010-05-25 16:42:42 | ar kam įdomu

Kokie žingsniai šiuo klausimu bus profsąjungos??? Rytoj švietimo komitetas svarstys klausimą dėl ilgųjų gimnazijų, bet ar jie ką supranta.Komitetui priklauso šie seimo nariai: 1. Valentinas STUNDYS 2.Mantas ADOMĖNAS 3.Asta BAUKUTĖ 4.Julius DAUTARTAS 5.Vydas GEDVILAS 6.Petras GRAŽULIS 7.Jonas LIESYS 8.Jaroslav NARKEVIČ 9.Marija Aušrinė PAVILIONIENĖ 10. Dalia TEIŠERSKYTĖ 11. Zita UŽLYTĖ 12. Edvardas ŽAKARIS Ir savaime suprantame, kad dalyvaus mūsų mylimas ir gerbiamas Steponavičius.

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.