Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Pirmas LŠMPS Tarybos posėdis (0)

2019 Gegužės 31d.

Gegužės 30 d. Vilniuje įvyko pirmas Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos (LŠMPS) Tarybos posėdis.  

Posėdžio metu buvo priimti LŠMPS veiklai svarbūs vidiniai dokumentai, patvirtinta organizacinė struktūra ir pristatyta bendradarbiavimo, su švietimo politikos formuotojais ir įgyvendintojais, analizė.

Tarybos nariai daug dėmesio skyrė Lietuvos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinės sutarties vykdymo įvertinimui ir LŠMPS Steigiamajame Suvažiavime priimtos deklaracijos aptarimui.  Bendru sutarimu buvo priimtas nutarimas, kad LŠMPS Valdybos suformuota derybinė grupė pradės derybas su LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija dėl Šakos kolektyvinės sutarties atnaujinimo ir, atsižvelgiant į pasikeitusius teisės aktus, socialinę ir ekonominę aplinką, pateiks konkrečius siūlymus sutarties keitimui ir papildymui. Siekiant, kad kolektyvinės sutarties pakeitimai atspindėtų LŠMPS narių lūkesčius, LŠMPS Taryba įpareigojo profesines organizacijas teikti siūlymus šakos kolektyvinės sutarties keitimui. 

LŠMPS pirmininkas Egidijus Milešinas pasidžiaugė, kad Tarybos nariai posėdžio metu teikė konstruktyvius pasiūlymus ir tiki, kad bendru darbu LŠMPS pasieks užsibrėžtų tikslų bei tinkamai atstovaus ir gins švietimo sistemos darbuotojų interesus. 

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.