Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Du nauji projektai atkeliaus į ugdymo įstaigas (0)

2017 Rugsėjo 12d.

Du nauji projektai atkeliaus į ugdymo įstaigas

Dvi aktyvios Lietuvos jaunimo organizacijos „LPSK Jaunimas“ ir Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga pradeda bendradarbiauti. Pirmųjų susitikimų metu gimusios „Tu ir tavo pirmas darbas“ ir „Ištrauk savo ateitį iš šešėlio“ projektų idėjos pamažu virsta realybe.

Jais siekiama to paties tikslo – atnešti teigiamų pokyčių Lietuvos jaunimo tarpe ir padėti jiems geriau įsilieti į darbo rinką.

Praėjusią savaitę susitikę organizacijų atstovai Vaiva Sapetkaitė, Tomas Jakutavičius, Ieva Malaukytė, Agnė Goldbergaitė ir Fausta Roznytė jau išgrynino abiejų projektų turinį, sukūrė jų aprašus ir pasiskirstė pirmuosius organizacinius darbus. Projektai švietėjiško pobūdžio, skirti jauniems, netrukus į darbo rinką įžengsiantiems žmonėms. Tikimasi, kad, dar nespėjus pasibaigti rudeniui, projektai žygiuos į Lietuvos ugdymo įstaigas.

„Tu ir pirmas tavo darbas“ projektas skirtas vyresnių klasių moksleiviams. Jo tikslas supažindinti jaunimą su dabartinės darbo rinkos poreikiais, reikalingomis kompetencijomis, įgūdžiais, galimybėmis. Taip pat moksleiviai bus informuoti apie darbo santykius reglamentuojančius dokumentus, darbuotojams suteikiamas garantijas, mokamus mokesčius, tinkamą savęs reprezentavimą virtualioje aplinkoje.

Projektu „Ištrauk savo ateitį iš šešėlio“, skirtu profesinių mokyklų ir profesinių rengimo centrų ugdytiniams, bus siekiama parodyti sėkmingai savo ateičiai: mokesčių mokėjimo, įstatymų laikymosi bei asmeninio atsakingumo svarbą. Skaidri ekonomika, nelegalaus darbo grėsmė ir žala, karjeros keliai Lietuvoje – šio projekto pagrindinės temos.

Suvieniję jėgas „LPSK Jaunimas“ ir Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga atsakingai ruošiasi projektų „Tu ir tavo pirmas darbas“, bei „Ištrauk savo ateitį iš šešėlio“ startui. Laukite jų atvysktančių savo ugdymo įstaigose.

 

„LPSK Jaunimas“ valdybos narė Ieva Malaukytė (LŠPS Kauno susivienijimo pirmininkė)

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Lietuvos švietimo profesinė sąjunga
Reklama
 
  


Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.