Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

LPSK jaunimas kuria, planuoja, veikia (0)

2017 Liepos 21d.

Tradicija tampanti LPSK jaunimo edukacinė vasaros stovykla liepos 14-16 dienomis į Šventąją iš visos Lietuvos sukvietė būrį jaunų, aktyvių ir pozityvių žmonių, atstovaujančių skirtingas Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos šakines organizacijas ir svečius iš Estijos.

 Po savaitės darbų penktadienio vakarą suvažiavęs jaunimas susipažino ir dalinosi asmeninėmis patirtimis bei įžvalgomis apie profesines sąjungas. Ant lietuviško pajūrio smėlio, glostomi vėjo ir bučiuojami saulės, nuo ankstaus šeštadienio ryto po „LPSK jaunimas“ pirmininko Tomo Jakutavičiaus jaunimo veiklos, nuveiktų darbų, strategijos ir vizijos pristatymo kibome į rimtus darbus. Visi norime patrauklios ir stiprios organizacijos, tad kūrybinėse dirbtuvėse pasiskirstę į grupes išgryninome moralines nuostatas būtinas sėkmingam organizacijos gyvavimui, darbui ir plėtrai. Vienybė, tikėjimas, pilietiškumas, išmintis, darbštumas, laisvė, teisingumas, pagarba, bendravimas, atsakomybė, pagalba – tai vertybės, kurių vedami ir kurias puoselėdami galime daugiau.

 Mums svarbu, kad visi suprastume, kas esame, kuo norime būti ir ko norime siekti. Tolimesnių strateginių planų vystymo kryptims ir pagrindo kūrimui numatyti bendromis jėgomis atlikome SSGG (SWOT) analizę. Stiprybėmis įveiksime silpnybes, o pasinaudoję galimybėmis pašalinsime grėsmes. Svečias iš Estijos Roman Zaytsev, Estijos profesinių sąjungų konfederacijos (EAKL) jaunimo pirmininko pavaduojas, pasidalino savo šalies profesinių sąjungų patirtimi, papasakojo, kaip jie sprendžia savo problemas. Esame įsitikinę, kad glaudesnis tarptautinis bendradarbiavimas padės mums greičiau sustiprėti ir tapti įtakingesne orgazinacija.

 Patariami Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos Tarybos nario, Klaipėdos regiono koordinatoriaus Raimondo Tamošausko geriau supratome savo vaidmenį ir galimybes profesinėje sąjungoje, ieškojome ir radome atsakymus į sunkius ir provokuojančius klausimus (Kodėl turiu stoti į profsąjungą? Kodėl reikia mokėti nario mokestį? ir t. t.), susijusius su prosąjungine veikla. R. Tamošauskas pasidalino patarimais, kaip kalbėti ir bendrauti su esamais ir būsimais profsąjungos nariais.

 Mes, LPSK Jaunimas, įgiję žinių ir kupini energijos, toliau kuriame, planuojame ir veikiame. Jei dar nesi tarp mūsų – prisijunk!

Ieva Malaukytė, LŠPS Kauno susivienijimo pirmininkė
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.