Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

LŠPS atstovai susitiko su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstove Rima Baškiene (3)

2016 Lapkričio 2d.
Šiandien, t.y lapkričio 2 d. LŠPS vadovai - pirmininkas A. Jurgelevičius ir pirmininko pavaduotojas E. Milešinas - susitiko su Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstove, dabartinio Seimo nare Rima Baškiene. Susitikimo, kurio iniciatoriumi buvo LŠĮPS pirmininkas, tikslas - pasikeisti nuomonėmis apie būsimą bendradarbiavimą su LŽVS sprendžiant švietimo klausimus.
 
Pirmiausiai kalbėta apie dar 2014 m. spalio 31 d. dviejų profesinių sąjungų - LŠPS ir LŠĮPS - su "žaliaisiais valstiečiais" pasirašytą bendradarbiavimo susitarimą (susitarimo tekstą pridedame). Pedagogų atstovai išreiškė nuomonę, kad tai yra pakankamas pagrindas ilgalaikiam konstruktyviam dialogui sprendžiant įsisenėjusias šalies švietimo problemas. Šiai nuomonei pritarė ir R. Baškienė.
 
Kitas klausimas - kiek į švietimo profesinių sąjungų ekspertų nuomonę bus atsižvelgta kuriant naujos Vyriausybės programos švietimo dalį. A. Jurgelevičius pastebėjo, kad liepos mėnesį susitikime su LŽVS pirmininku R. Karbauskiu buvo sutarta, jog derinant Vyriausybės programos švietimo dalį, bus atsižvelgta į pedagogų atstovų pastabas bei pasiūlymus. R. Baškienė patvirtino, kad atsakingas už LVŽS švietimo politikos formavimą akad. prof. E. Jovaiša per artimiausias dešimt dienų susitiks su švietimo profesinių sąjungų atstovais aptarti jų pastabas ir pasiūlymus dėl LVŽS planų švietimo srityje, išdėstytų partijos rinkimų programoje "Darni Lietuva". Tačiau R, Baškienė pabrėžė, jog rengiant Vyriausybės programą reikės atsižvelgti ne tik į profesinių sąjungų, bet ir į galimų koalicijos partnerių - Lietuvos socialdemokratų partijos - programines nuostatas.
 
Pokalbio pabaigoje trumpai buvo paminėtos galimos kandidatūros į švietimo ir mokslo ministro postą.  LŠPS atstovai išreiškė nuostatą, kad yra pasiruošę bendradarbiauti su bet kuriuo į ministro postą paskirtu politiku, jei jis bus kompetentingas ir nuosekliai vykdys Vyriausybės prisiimtus įsipareigojimus švietimo srityje.
 
 
 
 
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2016-11-16 20:03:42 | pedagogas

Kodėl niekas nebekalba apie išankstinę mokytojų pensiją, daugelis mokytojų tuo pasinaudotų.

2016-11-03 16:55:35 | mokytojas

Pritariu!

2016-11-03 11:06:56 | irena

Audriu Jurgeleviciu i svietimo ministrus!!!

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.