Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Švietimo profsąjungų lyderiai premjerui primins jo pažadus (1)

2016 Rugpjūčio 29d.
Visų švietimo profesinių sąjungų lyderiai pirmadienį susitinka su premjeru Algirdu Butkevičiumi aptarti kitų metų biudžetą ir kaip jame bus įgyvendinami Vyriausybės vadovo duoti pažadai.

Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininkas Audrius Jurgelevičius BNS sakė, kad pirmiausia juos domina, kodėl stringa kolektyvinės sutarties pasirašymas. „Kolektyvinę sutartį pradėti įgyvendinti jau 2017 metų biudžete reikalingi pinigai, mes norime žinoti, bus ar nebus, kiek bus“, – sakė A. Jurgelevičius. Pasak jo, kitas svarbus klausimas – pedagogų atlyginimų nustatymas. „Kitas klausimas – ar bus vykdomas premjero pažadas, duotas pasibaigus streikui, kad nuo 2017 metų sausio 1 dienos nelieka atlyginimų koeficientų šakučių“, – teigė Švietimo profesinės sąjungos pirmininkas.
 
Jis tvirtino, kad nerimą kelia finansų ministrės Rasos Budbergytės sprendimas smarkiai sumažinti Švietimo ir mokslo ministerijos paraiškoje esančias sumas, švietimui skiriamas kitų metų biudžete.

Pasak A. Jurgelevičiaus, Vyriausybėje bus kalbama ir apie įstrigusią pedagogų atlyginimų kėlimo programą. „Tas projektas guli Vyriausybėje nuo sausio ir niekas nejuda. O iš viešų pasisakymų matyti, kad pinigų neturi“, – sakė jis.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/education/svietimo-profsajungu-lyderiai-premjerui-primins-jo-pazadus.d?id=72154782

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2016-08-29 09:14:10 | Lietuvių liaudies iš

Žodis, kurio tu nepasakei - tavo vergas, o pasakytas tampa tavo ponu.

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.