Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Įtikinome – naujas Darbo kodeksas žalingas pedagogams (0)

2015 Gegužės 19d.

Šiandien, gegužės 19 d., Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, vyko Darbo santykių komisijos posėdis, kuriame buvo svarstomas naujojo Darbo kodekso VII skyriaus Trečiasis skirsnis „Darbo santykių su pedagoginiais darbuotojais ypatumai“. Lietuvos švietimo profsąjungoms ir mokytojų interesams atstovavo LŠPS pirmininkas Audrius Jurgelevičius, LŠPS pirmininko pavaduotojas Egidijus Milešinas ir LŠPS teisininkė Evelina Šilinytė.

Naujo Darbo kodekso projekto VII skyriaus Trečiąjį skirsnį, „Darbo santykių su pedagoginiais darbuotojais ypatumai“ pristatė  LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos darbo departamento direktorė Eglė Radišauskienė ir Darbo kodeksą rengusios darbo grupės vadovas prof. Tomas Davulis.

Po ilgų ir konstruktyvių diskusijų, argumentuotų profesinės sąjungos atstovų pastabų, įtikinome  socialinio modelio rengėjus visiškai išimti VII skyriaus Trečiąjį skirsnį „Darbo santykių su pedagoginiais darbuotojais ypatumai“ iš naujojo Darbo kodekso projekto.

Išlieka atviras klausimas dėl pedagoginių darbuotojų darbo laiko reglamentavimo (sutrumpintos darbo savaitės, pailgintų atostogų ir pedagoginio darbo laiko apskaitos), kuris artimiausiu metu bus svarstomas Lietuvos Trišalėje taryboje.

Su Darbo kodekso projektu galite susipažinti čia.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.