Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Parengtas LMTA kolektyvinės sutarties projektas (0)

2015 Sausio 16d.

2014 metų  pradžioje LMTA profesinė sąjunga (darbuotojų  atstovybė) pakvietė bendruomenės narius kartu su VU, VGTU, LEU ir VDA atstovais dalyvauti Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Socialinio dialogo aukštosiose mokyklose skatinimas”, koordinuojamo VU profesinės sąjungos, seminaruose, mokymuose ir apskritojo stalo diskusijose.

Seminaruose  „Darbuotojų ir darbdavių teisės ir pareigos“, „Kolektyvinė sutartis“, „Konfliktų ir krizių valdymas: individualūs ir kolektyviniai darbo ginčai“, „Lyčių lygybės principų įgyvendinimas darbovietėje“,  kuriems vadovavo profsąjungų darbo praktikai bei profesionalūs  teisininkai, LMTA bendruomenės nariai diskutavo rūpimais klausimais. LMTA profesinei sąjungai inicijavus derybas dėl LMTA kolektyvinės sutarties rengimo,  Rektoriaus įsakymu pradėjo dirbti derybinė darbo grupė, kurioje iš administracijos pusės vykdomo ES projekto koordinatorių pateiktam projektui pasiūlymus teikė prorektorė mokslo reikalams doc. dr. Judita Žukienė, LMTA  teisininkai Vytautas Chocha ir Rasa Žukaitė, o iš profesinės sąjungos  – LMTA profsąjungos pirmininkė doc. Virginija Apanavičienė, pirmininkės pavaduotoja Aušra Varnelienė, Lietuvos švietimo profesinės sąjungos, kurios narė yra LMTA profsąjunga, pirmininkas Audrius Jurgelevičius. Rengiant  kolektyvinės  sutarties projektą, vykdomo „Socialinio dialogo“ projekto apskritojo stalo diskusijose dalyvavo  advokatas Aivaras Žilvinskas. Su nuo 2007 metų VU veikiančia kolektyvine  sutartimi  solinio dainavimo, džazo, choro dirigavimo, muzikos teorijos, vargonų, kompozicijos ir kitų katedrų bei administracijos darbuotojus susitikimuose supažindino Astrofizikos mokslinio tyrimo instituto profsąjungos pirmininkė dr. Jelena Tamulienė.

Parengtas kolektyvinės sutarties projektas bus teikiamas LMTA bendruomenei, laukiama pasiūlymų.  Galutinai parengta sutartis bus pristatyta LMTA bendruomenės atstovų konferencijai, išanalizuota  bei  aprobuota ir pasirašyta administracijos ir profesinės sąjungos kaip dokumentas, kuris  pagal  ISO  kokybės  vadybos standartus didina darbuotojų įtraukimą į vykstančius procesus, skatina veiklos procesų tobulinimą ir suteikia daugiau galimybių užmegzti santykius su vietiniais ir tarptautiniais partneriais.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.