Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Rengiamas priemonių planas memorandumo įgyvendinimui (0)

2014 Spalio 16d.

Spalio 15 d. LŠĮPS pirmininkas Eugenijus Jesinas, LŠPS pirmininko pavaduotojas Egidijus Milešinas ir LŠPS tarptautinė sekretorė Tatjana Babrauskienė, Seimo Darbo partijos frakcijos kvietimu, dalyvavo frakcijos posėdyje. Posėdyje, kuriame taip pat dalyvavo Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis bei Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Gintaras Klimavičius, buvo kalbama apie švietimo politiką ir memorandumo įgyvendinimą.

Švietimo profesinių sąjungų atstovai apgailestavo, kad politikai dažnai pamiršta duotus pažadus ir įsipareigojimus, kurie atsispindi tiek partijų, tiek Vyriausybės programose, todėl išreiškė viltį, kad Švietimo ir mokslo ministerijos vykdomos švietimo politikos aptarimas frakcijoje suteiks postūmį programinių nuostatų vykdymui.

Posėdyje Seimo Darbo partijos frakcijos nariai įpareigojo Švietimo ir mokslo ministeriją ir Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją iki gruodžio 1 d. paruošti priemonių planą įgyvendinti reikalavimus, išdėstytus memorandume „Dėl optimalaus Lietuvos švietimo finansavimo ir dėl saugios aplinkos švietimo įstaigoje“, kurį pasirašė 4 politinių partijų atstovai.

Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Gintaras Klimavičius pritarė LŠPS ir LŠĮPS nuomonei, kad dabar vykstančios  darbo grupės pasiūlymams dėl mokinių ugdymo kokybės, veiksmingumo, pedagogų socialinių sąlygų gerinimo ir bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkymo parengti veikla iš esmės yra derybinis procesas, kurio rezultatas – pasirašyta švietimo šakos kolektyvinė sutartis.

 

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Lietuvos švietimo profesinė sąjunga
Reklama
 
  


Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.