Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

ETUCE: stiprus ir efektyvus dialogas švietime – išeitis iš sąstingio (0)

2014 Rugsėjo 29d.

Spalio 1d. Vilniuje vyks aukšto lygio apskrito stalo susitikimas, kuriame dalyvaus Europos socialiniai partneriai – Europos švietimo profesinių sąjungų komiteto (ETUCE) ir Europos švietimo darbdavių federacijos (EFEE), taip pat  Pasaulinės švietimo profesinės sąjungos (EI) atstovai ir ekspertai bei Lietuvos socialiniai partneriai – Lietuvos švietimo profesinių sąjungų, Švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos savivaldybių asociacijos atstovai.  

Susitikimą inicijuoja ETUCE, kuri vykdo socialinės partnerystės stiprinimo projektą Europoje, o susitikimą koordinuoja Lietuvos švietimo profesinė sąjunga (LŠPS). Per pastaruosius porą metų, ETUCE savo darbe vis didesnį dėmesį skiria tam, kad išsiaiškintų, kokį poveikį švietimo sistemai padarė ekonominė bei finansinė krizė Europoje, o taip pat, kaip krizės metu plėtojasi darbo santykiai. ETUCE mano, kad viena svarbiausių išeičių iš krizės – panaudoti  stiprų ir efektyvų socialinį dialogą.

Apskrito stalo susitikimo tikslas – skatinti švietimo sektoriaus socialinio dialogo stiprinimą Lietuvoje, kad jis taptų veiksmingesnis tiek nacionaliniu, tiek Europos Sąjungos lygmeniu. ETUCE tiki, kad tai gali įvykti tik per intensyvius mokymus, teikiant socialiniams partneriams išsamesnes žinias ir padedant ETUCE narių organizacijoms bei jų partneriams įgyti geresnį supratimą apie socialinės partnerystės naudą.

Susitikime ETUCE ir EFEE ekspertai suteiks išsamesnę informaciją apie europinio lygmens socialinio dialogo raidą, tikslus, uždavinius ir galimybes. Be to, pasiūlys dalyviams, Lietuvos švietimo sektoriaus socialiniams partneriams, galimybę diskutuoti apie esamą nacionalinio socialinio dialogo būklę ir galimas strategijas, siekiant pagerinti šį dialogą. Galiausiai, bus aptariama, kaip sugretinti abiejų – nacionalinio ir europinio lygių socialinio dialogo ryšius.

Švietimo profesinių sąjungų atstovai ir švietimo darbdaviai ne tik apsikeis patirtimi ir žiniomis, bet ir galės pasinaudoti išorės ekspertų patarimais, kaip stiprinti socialinį dialogą, kuris kaip tik dabar įgauna pagreitį Lietuvoje.

Renginio programa

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.