Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Kur veda melo kojos? (25)

2014 Rugsėjo 10d.

Streikui besiruošiančios Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) internetiniame puslapyje rugsėjo 10 d. paskelbtas informacinis pranešimas pavadinimu „Po aptarimo LR trišalėje taryboje kliūčių skelbti streiką nebelieka“. Norime įspėti visus mokytojus, kad šiuo pranešimu įžūliai klaidinami tie kolegos, kurie svarsto apie galimybę vienaip ar kitaip prisidėti prie būsimo streiko. Rugsėjo 9 d. LR Trišalėje taryboje buvo nutarta NESVARSTYTI klausimo apie streiko paskelbimą. Tai reiškia, kad streiko organizatoriai neįvykdė LR Darbo kodekso 77 str. 2 dalies nuostatos – „priimti sprendimą skelbti streiką šakos lygiu turi teisę šakos profesinių sąjungų organizacijos jų įstatuose nustatyta tvarka, APTARUS Lietuvos Respublikos trišalėje taryboje“ ir streiko skelbti negali. Skelbdami melagingą informaciją apie tariamai įvykdytas visas streiko skelbimui būtinas procedūras, LŠDPS vadovai stumia jais tikinčius mokytojus dalyvauti neteisėtoje veikloje.

Šia informacija Lietuvos švietimo profesinė sąjunga ir Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjunga siūlo labai kritiškai pažvelgti į streiko organizatorių naudojamus metodus, kur šalia teisėtų reikalavimų, dėstomas niekuo nepridengtas melas.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2014-09-30 23:24:24 | Vailokas

Puikus vaizdelis-profsąjungos - streiklaužiai... :))

2014-09-12 16:26:45 | Chi chi

Kita Navicko akcija bus siusti kiekvienam Seimo nariui po dangti nuo unitazo, ne tik tam, kad parodyti kokiame sh.. sedi svietimas, bet ir pademonstruoti iki galo LSDPS kultura ir isminti.

2014-09-12 15:45:38 | :)

:) toks seniukas Juozukas vis dar svajoja, kad kovoja :)

2014-09-12 15:39:05 | Admin

Kadangi naudojatės Mezon mobiliu internetu, Jūsų IP nėra priskirtas nei tinklui, nei jo daliai.

2014-09-12 15:13:20 | Adminui

O kaip IP tų, kurie rašo "palei plauką"? Kaip čia su pagarba? Juk matyti, kad tas pats rašymo stilius. O dėl 20 mokyklų, tai tamstai su teksto suvokimu nelabai gerai turbūt, kalbama apie 20 savivaldybių. Ir šiaip su nuovoka ne kas, Tas pats IP gali buti ir tinklo daliai ar keliems kompiuteriams, todėl teigti, kad rašo tik vienas asmuo - neteisinga, reiktų sakyti, kad IP adresas yra tas pats, o rašyti gali ir keli asmenys.

2014-09-12 14:42:29 | Admin

Gerbiant visus disksijų dalyvius turime informuoti, kad "Makliovija", "įstatymų paisytojams", "seniokas" yra tas pats asmuo naudojantis vieną IP adresą.

2014-09-12 14:24:39 | MEU

tyla-gera byla... kas žino, kaip pasiekt reikiamą, tas daro tyliai, tvarkingai, laikydamiesi procedūrų :D kol kas seilės tykšta tik iš LŠDPS pusės, nuolat noras pažeminti kitus, kas prie jų neprisideda... o prisideda nedaug - 20 mokyklų per LT, pfff :D

2014-09-12 14:14:32 | jooo

ZIURINT I LSDPS "RENGINIUS" IR ATRAKCIJAS, TAI PATVIRTINA SENA PATARLE, KAD BLOGIAU UZ DURNIU YRA VEIKLUS DURNIUS :))

2014-09-12 12:35:20 | Įžvalgai

Juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis. Karksėjo šita stovykla apie fiasko ir 2007, ir 2012, kai streikas vyko Zarasuos, karksi ir dabar. Tik fiasko nebuvo, greičiausiai nebus ir dabar. Juolab kad mokyklų vadovai palaiko streikuojančiuosius ir dauguma tam netrukdys. Apsižiūrėkite tik, ar apgailėtinai neatrodote patys besitaškydami pagiežingom seilėm. Juk be nevaisingų pseudorenginių daugiau nieko nedarote, tai nors netrukdykite dirbti kitiems.

2014-09-11 20:10:24 | Įžvalga

Navickas, neturėdamas daug smegenų, bent jau savo :) bando pakartoti 2007 situaciją, o visokie stepsiai, ramunes ir Co gyvendami vien praeitimi jiems aktyviai talkina, nenustebčiau jei ir vargšo Bružo įtakos čia yra :) Jam galima atleisti - senatvinis marazmas. Bet viskas atrodo taip apgailėtinai ir juokingai, kad į jokius vartus nebetelpa. Kažkada galinga LŠDPS - cirkas, kuris daro savo paskutinį "perfomansą" su kitais mažais klounais, kurie liko be veiklos - profsajungom su dviem nariais...

2014-09-11 16:17:25 | Seniokui

Derybos – bendravimo procesas, kurio metu partneriai, remdamiesi skirtingais tikslais bei pozicijomis, siekia rasti abi šalis patenkinantį sprendimą. Šiandieninis pasaulis neįsivaizduojamas be šios bendravimo formos, įgalinančios skirtingų tikslų turinčias puses pasiekti savų interesų įgyvendinimo. ir norit pasakyti, kad ten ne derybos vyksta? :D DARBO grupėje žmonės DERASI. ne griovius gi kasa :D o kad jūsų į tą grupę niekas imti nenori, tai dėl to čia ir pykstat matyt :D

2014-09-11 16:03:20 | seniokas

"jei įmanoma pasiekti susitarimą be riksmų ir streikų, tai kam sau pagalius į ratus kaišiot?", - jūs naivūs šiaip, ar jums kas už naivumą moka? Gal galite priminti, kad buvo realizuotas bent vienos Butkevičiaus sudarytos darbo grupės pasiūlymas? Ir iš kur mada darbo grupę vadinti derybomis??? Gal kur į kursus kokius nueikite...

2014-09-11 15:55:47 | Aušrai

Pagarba jūsų išmanymui! Ir raugas, ir supratimas :) O šūkaujate, jūs, o ne navickiokas. Tik kažko gana graudžiai...

2014-09-11 15:46:15 | Aušra

Juk ir tuo PR'u nesugeba pasinaudoti, neišmano pozicionavimo : kašis, rusų puolimai, kiaulių maras, pieno verksmas ir kiti embargai, pasaulio sankcijos, NATO su Obamos kalbom, ebola, ES komisarai, mokslo metų pradžios dėlionės.... - ir kontekste išdygsta Navickioks su šūkaujančia parankinių chebryte ! Anei raugo, anei supratimo :)

2014-09-11 15:31:44 | Makliovijai

tai prašom, kvieskitės mokyklos vadovus kaip ekspertus, gi nedraudžiama, vis tiek gi visur būriais vaikštot :D arba rašykit raštus Butkevičiui, kad blogą darbo grupę surinko, apie kurią jau visi seniai žinojo ir tikrai ne pagrasinus streikais ji atsirado :D ir jei įmanoma pasiekti susitarimą be riksmų ir streikų, tai kam sau pagalius į ratus kaišiot?

2014-09-11 15:14:07 | įstatymų paisytojams

Užtai jums galvą paglostys valdžia už puikią tarnystę. Savo logotipe galite geltonos spalvos daugiau įlieti, kad iš karto visiems būtų aišku :)

2014-09-11 15:09:36 | Makliovija

Ką vadinate derybomis, galite paaiškint? Ministras mitinge žadėjo, kad dar vasarą prasidės darbas, o darbo grupė buvo sudaryta tik rugsėjo pradžioje ir tai tik po to, kai paskelbta apie streikus. Tikiu, kad ETUCE siūlo pirma derėtis, bet ar jiems kas paaiškino, kad darbo grupė, kur net mokyklų vadovai nepakviesti, o sėdi antraeiliai klerkai, vadovaujami pirmaeilio klouno, nepanaši į jokas derybas. Jurgelevičiaus vadovaujama organizacija niekada realiai nestreikavo, visada tarnavo valdžiai streiklaužių vaidmenyje, dėl akių kartais imituodama kritiką. O jesinas dar kartą ryšis streikams nebent kai darbo partijos valdžioj neliks.

2014-09-11 14:52:45 | Svaigalui

nu taip, gali LŠDPS streikuoti, bet tai jau bus įstatymų nepaisymas ir už tai galvos niekas nepaglostys :D

2014-09-11 14:42:07 | To geras

Sutinku, LŠDPS jau seniai dreifuoja ant savo sukurto PR burbulo... Vargšas Navickas, jam belieka tik plagijuoti, meluoti ir šmeižti kitus... Streikas gal ir bus, bet tik tada, kai jį organizuos LŠPS ir LŠĮPS :)

2014-09-11 14:39:10 | Jo

bjauru skaityt Makliovijos pagiežingą tiradą. panašu, kad iš Navicko nurodymai ką rašyt eina :D civilizuotam pasauly yra taip - pradžioj derybos, o paskui, jei nesusiderama, tada jau streikuoti galima. tai kodėl, jei yra galimybė derėtis, yra didelis palaikymas iš ETUCE, tos progos neišnaudot? Geriau pasirodyt ne rėksniais, o žmonėmis, mokančiais protingu keliu gauti naudingus dalykus... Kas kad ministras darbo grupės vadovas, gi ne jis dės galutinį tašką...

2014-09-11 14:27:51 | geras

Trydos, rėksnių ir grobuonių nė grabas nesustabdys : rėkė tada, kai iš anksto parengtą, per vargus išderėtą kąsnį gavo (nes visą mokytojų algų kėlimą juodu ant balto AŠPS atstovai buvo derybose po ilgų Finmino skaičiavimų surašę ir premjero bei švietimo, finansų ministrų parašais pasitvirtinę) , rėkauja ir dabar, kai mūsų sukauptą statistiką, parengtas informacijas, tyrimų duomenis nusavina, derybinėmis pozicijomis naudojasi, tekstus plagijuoja ir kaip savą info platina. Ir vis negana, vis tos bačkarėkių garbės dar trūksta :) Putokit, rėkaukit, šmeižkit, streikinkit - protaujantiems žmonėms ta tryda seniai nebeįdomi. Tik mokytojų gaila, kad savo spekuliacijų kabliuku vis dar juos žalojate, į kvailą padėtį stumiate.

2014-09-11 14:26:49 | Navickui ir Co

Navickai, makliovijos ir kiti veikejai balamutai veikia panasiai, kaip Putinas - sugalvojo savo tikrovę ir bando visiems primesti. Bet ne visi gi Lietuvoje debilai !!!

2014-09-11 14:18:24 | Svaigalas

Nesvaikit,taigi trišalės tarybos pritarimo streikam nereikia,panorėjo aptarti atidedant,tai taip ir aptarė. Kaltindami melu kitus,būkite atsargūs ir patys

2014-09-11 13:16:10 | Žemaitis

Bet kad Jesinas į senatvę streiklaužiu pataps niekaip nebūčiau patikėjęs...

2014-09-11 12:55:20 | Makliovija

Nieko naujo - 2007 m. jurgelevičius su osipavičiūte (beje, o kur dabar ši persona?) irgi visaip gąsdino bružo ir jesino streikuoti vedamus mokytojus, jie pripratę prie streiklaužių metodų. Gal ir į teismą jurgelevičius su jesinu paduos LŠDPS, šiaip ar taip atstovauja valdžiai. Greičiausiai net be atlygio, nes neapykanta ir pavydas dar geriau motyvuoja. Nes kitaip kyla klausimas, kodėl jūs taip draskotės? Taigi sėdit toj grupėj, klausot ministerio pasakų ir sėdėkit sau. Kodėl reikia save taip diskredituoti? Gi baigiat aspijuokt visų akyse. Prieš šešerius metus gi irgi darbo grupėj sėdėjot (atsiprašau, jesinas tada kitoj barikadų pusėj buvo), jai nors premjeras vadovavo, o ne bestuburis ministras. O kiti tada streikavo, nors nuopelnus gi baisiai patys sau prisikyrėt, neva jūs "išsiderėjot" šiknas giliose kėdėse bešildydami. Tik visi supranta, kad be streikų nieko mokytojai tada nebūtų pešę. Nepasimokėt visai, jeigu nelotumėt dabar garsiai, galėtumėt nors kelias dienas šlovėj pasimaudyti, kad neva jūs isšiderėjot tai, ką tik streiku galima pasiekti.

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.