Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Švietimo profesinės sąjungos pradeda derybas su Vyriausybe (0)

2014 Rugsėjo 2d.

Lietuvos švietimo profesinė sąjunga ir Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjungos, š. m. vasario 19 d. pasirašiusios susitarimą su Švietimo ir mokslo ministerija ir birželio 18 d. organizavusios šalies pedagogų mitingą prie Vyriausybės, pasiekė dar vieną pergalę.

Rugsėjo 3 d. prasideda derybos su Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus potvarkiu deleguotais Vyriausybės bei Lietuvos savivaldybių asociacijos atstovais dėl švietimo profesinių sąjungų keliamų reikalavimų. Derybų metu bus kalbama apie valstybės įsipareigojimų švietimui skirti ne mažiau 6 procentus nuo BVP vykdymą, visų lygių formaliojo bei neformaliojo ugdymo įstaigų finansavimo tvarkos, pedagogų darbo apmokėjimo sistemos ir darbo užmokesčio dydžio pakeitimus, apie būdus subalansuoti pedagogų ir moksleivių skaičiaus santykį, jaunų specialistų pritraukimo į mokyklas kelius, taip pat tikimasi sutarti dėl ilgalaikių kompleksinių priemonių, kurios leistų pakeisti situaciją šalies švietime į gerąją pusę.

Preliminariai susitarta, jog derybinėje darbo grupėje pasiekti rezultatai, kurie turi būti pateikti iki 2015 m. vasario 1 d., bus užfiksuoti nacionalinėje švietimo kolektyvinėje sutartyje.

Pirmajame derybinės darbo grupės posėdyje dalyvaus ir Vyriausybės vadovas A. Butkevičius.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.