Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Rokiškio švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pareiškimas (1)

2014 Vasario 20d.

Vasario 18d. Rokiškio švietimo darbuotojų profesinė sąjunga inicijavo teritorinio kolektyvinio susitarimo šalių pasitarimą dėl 2014 m. Rokiškio rajono biudžeto. Susitikime dalyvavo LŠPS Rokiškio susivienijimo vadovai, mokyklų vadovų asociacijos atstovai, savivaldybės meras, vicemeras, administracijos direktorius, švietimo skyriaus vedėjas.

Pasak vieno iš savivaldybės vadovų, rajonas „praktiškai bankrutavęs“. Skolinimosi limitai peržengti, biudžetas, lyginant su praėjusiais metais, mažėja. Biudžetinių įstaigų darbuotojų atlyginimams planuojama skirti mažiau negu priklauso – lėšų yra skirta atlyginimus mokėti tik už 11,5 mėn. Taip pat visose biudžetinėse įstaigose planuojama naikinti net 62 etatus, o finansavimą neformaliam ugdymui mažinti 10 proc.

Rokiškio švietimo darbuotojų profesinė sąjunga ir mokyklų vadovų asociacija išreiškė nepasitenkinimą tokiais planais, kadangi taupoma jau ne pirmus metus ir taupymo pabaigos nematyti. Todėl Rokiškio švietimo darbuotojų profesinė sąjunga negali pritarti tokiam rajono biudžeto projektui ir per rajono spaudą pareiškia savo viešą nepritarimą, pasilikdama teisę protestuoti ir kitomis priemonėmis, jeigu to prireiks.

 

Rokiškio švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pareiškimas

 

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2014-02-21 09:23:37 | Šiauliai

Bravo, kolegos ! Pritariam, kad mokytojai savivaldybėse pradėtų kelti vietines problemas kuo plačiau ir garsiau, nes laikas sakyti, jog valstybė ne tik pūva nuo galvos, bet ir griūva pamatai. Palaikom Jūsų pareiškimą.

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.