Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Nacionalinio švietimo šakos kolektyvinio susitarimo pasirašymo akimirkos (0)

2014 Vasario 19d.

Šiandien, vasario 19 d., švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininkas Audrius Jurgelevičius,  Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos  pirmininkas Eugenijus Jesinas pasirašė trišalę sutartį, kurios tikslas - plėtoti socialinį dialogą, stiprinti socialinę partnerystę šalies švietimo sistemoje.

„Ši sutartis sustiprins ministerijos ir profesinės sąjungos bendradarbiavimą, siekiant spręsti pedagogams aktualiausius klausimus: darbo apmokėjimo, kvalifikacijos tobulinimo ir kt.“, - sako švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis. - „Dialogas su mokytojus vienijančiomis profesinėmis sąjungomis labai svarbus, nes kalbant, analizuojant, derinant įvairias pozicijas galima rasti pačius geriausius sprendimus.“

Sutartyje numatyta, kad šalys,  ministerijai priimant sprendimus ar teikiant teisės aktų projektus Seimui ir Vyriausybei, konsultuosis, derins pozicijas aktualiausiais klausimais. Taip pat sutartimi įsipareigojama siekti, kad būtų išsaugotos pradinės ir pagrindinės mokyklos kaimo vietovėse.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.