Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Konferencija „Ikimokyklinio ugdymo problemos šalies ir savivaldybių lygmenyje“ (0)

2013 Gruodžio 9d.

Antrus metus dirbanti A. Butkevičiaus vyriausybė, kurios veiklos programoje numatyta sparti ikimokyklinio ugdymo plėtra ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojų darbo sąlygų, įskaitant ir jų atlyginimus, gerinimas, šia linkme nežengė nė vieno žingsnio. Dar daugiau! Į gilų stalčių nugrūsti šio švietimo sektoriaus darbuotojų taip laukti pertvarkymai – pilno ugdymo krepšelio įvedimas, auklėtojų nekontaktinių valandų skaičiaus padidinimas, teisingesnis auklėtojų padėjėjų darbo įvertinimas. Valdžia liko kurčia garsiai ir argumentuotai išsakytiems specialistų, profesinių sąjungų, įstaigų vadovų ir darbuotojų siūlymams dėl minėtų problemų sprendimo. Analizuojant 2014 metų biudžeto projektą, tampa aišku, kad apie ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo sąlygų pagerinimą galima užmiršti dar vieneriems metams. Kyla logiškas klausimas, kiek dar pasiruošę laukti šiose įstaigose dirbantys žmonės? Kol patys ikimokyklinio ugdymo įstaigų dirbantieji garsiai nepareikš, kad jų netenkina tokia situacija, tol jie ir toliau bus maitinami pažadais.

Siekiant ne tik priminti egzistuojančias problemas, bet ir norint pasiūlyti jų sprendimo būdus, Lietuvos švietimo profesinė sąjunga ir Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjunga, kartu su pasiryžusiais išgirsti ir padėti politikais, gruodžio 18 d. 11 val., Seime, Konstitucijos salėje, organizuoja konferenciją „Ikimokyklinio ugdymo problemos šalies ir savivaldybių lygmenyje“.

Į ją kviečiame visus, kuriems rūpi šio labai svarbaus švietimo sektoriaus raidos perspektyvos. Visų pirma, kviečiame lopšelių ir darželių darbuotojus, nes tik jie patys gali geriausiai pasakyti ko jiems trūksta, kad galima būtų kokybiškai ugdyti mažiausius mūsų valstybės piliečius.

Tik aktyviai dalyvaudami, galite pasiekti, kad būsite išgirsti! Imkite savo problemų sprendimą į savo rankas!

Konferencijos darbotvarkė.


Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.