Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Rokiškėnai aptarė veiklos planus naujiems mokslo metams (0)

2013 Rugsėjo 3d.

Rugpjūčio 29 d. įvyko Rokiškio švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkų susirinkimas. Jame dalyvavo LŠPS pirmininko pavaduotojas R. Turonis. Susirinkimo metu buvo aptarti vasaros darbai ir veiklos planai naujiesiems mokslo metams.

Birželio mėnesio pabaigoje rajono profsąjungos nariai vyko į jau tradicija tapusią ekskursiją. Šį sykį virš 40 profsąjungiečių aplankė rokiškėnams tolimą Lietuvos pamario kraštą. Pagal dalyvių atsiliepimus kelionė buvo labai sėkminga. Apie kelionę rašė vietinis laikraštis "Gimtasis Rokiškis".

Pasitarime daug dėmesio buvo skirta LŠPS vidaus reikalų aptarimui. Susivienijimo pirmininkas E.Gaigalas supažindino susirinkimo dalyvius su LŠPS tarybos nutarimais bei pasidžiaugė, kad priimti nutarimai leis profsąjungai eiti pirmyn.

E. Gaigalas informavo, kad derybos su savivaldybės administracija dėl teritorinės švietimo kolektyvinės sutarties pasirašymo bus atnaujintos artimiausiu metu. Preliminariai sutarta, kad sutartis bus pasirašyta mokytojo dienos proga.

Pirmininko pavaduotojas R. Turonis supažindino susirinkusiuosius su šakos kolektyvinės sutarties parengiamųjų darbų eiga. Papasakojo apie naujus teisės aktus, įstatymus bei jų taikymo perspektyvas, atsakė į susirinkusių klausimus.

Rokiškio susivienijimo informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.