Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Socialinis dialogas Rokiškyje ne vizija, o realybė (0)

2013 Balandžio 5d.

Balandžio 4 d. Rokiškio ŠDPS pirmininkas E. Gaigalas  lankėsi Pandėlio gimnazijoje. Čia vyko pasitarimas dėl specialiųjų klasių mokytojų ateities. 2014 m. specialiosios  klasės iš Pandėlio bus perkeltos į Rokiškį, kaip tai numatyta rajono švietimo įstaigų pertvarkymo plane.

Pasitarime dalyvavo Rokiškio švietimo skyriaus vadovas A. Laužadis, Rokiškio J. Tūbelio progimnazijos direktorius Z. Pošiūnas, Pandėlio gimnazijos vadovai bei mokyklos profesinės organizacijos pirmininkė V. Bičiūnaitė.  Profsąjungos atstovus labiausiai domino mokytojų ateities perspektyvos, kadangi aptarnaujantis personalas lieka dirbti Pandėlio pradinėje mokykloje ir Pandėlio gimnazijoje.

Mokytojai, kurie jau sulaukė pensinio amžiaus į Rokiškį važinėti dirbti nebeketina, todėl susitarta, kad jiems bus išmokėtos išeitinės kompensacijos, kaip numato LR Darbo kodeksas. Visi kiti mokytojai planuoja pereiti dirbti į Rokiškį, jiems bus išsaugotos darbo vietos ir krūviai.

Dėl šių ir kitų principinių susitarimų artimiausiu metu bus pasirašytas protokolinis susitarimas, o 2014 m. sausį - trišalis susitarimas.

Erikas Gaigalas
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.