Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Šiaulių specialiųjų pedagogų atstovai yra šokiruoti ŠMM veiksmų (0)

2010 Gegužės 3d.

Šiaulių specialiųjų pedagogų profesinė sąjunga švietimo ir mokslo ministrui  G.Steponavičiui ir viceministrui V.Baciui įteikė pareiškimą dėl nepagarbaus ŠMM specialistų elgesio. Švietimo profesinių sąjungų atstovai yra šokiruoti dėl pedagogams visiškai nesuvokiamų dabartinės LR Švietimo ir mokslo ministerijos darbo principų ir socialinio dialogo būdų.

Prieš tai 2010 m. kovo 9 d. ŠMM surengtame pasitarime-diskusijoje dėl ikimokyklinio ugdymo problemų Šiaulių m. specialiųjų pedagogų profesinės sąjungos atstovės įteikė pasiūlymų paketą ŠMM specialistei Teresei Aidukienei dėl specialiojo ugdymo darbo organizavimo ikimokyklinėje įstaigoje, tačiau atsakymo į pateiktus pasiūlymus iki šiol nesulaukta.

Baigiantis atsakymo terminui, LŠPS gavo patikinimą, kad LŠPS atstovai bus įtraukti į darbo grupę spec. pedagogų problemoms spręsti. Deja, dėl ŠMM valdininkų kaltės LŠPS deleguoti atstovai negavo kvietimų į balandžio 14 d. darbo grupės posėdį. Paaiškėjo, kad ir posėdis dėl ŠMM valdininko Rolando Zuozos negebėjimo organizuoti darbą skandalingai sužlugo.

Tačiau kažkokia spec. pedagogų darbo grupė ministerijoje toliau posėdžiauja ir slapta priiminėja neaiškius sprendimus, turinčius įtaką visai specialiųjų pedagogų bendruomenei

Į šiuos ir į visus ankstesniuose raštuose išdėstytus klausimus Šiaulių spec.pedagogų profesinė sąjunga ir kiti LŠPS atstovai tebelaukia atsakymo ir, visų pirma, reikalauja pagarbos visiems pedagogams ir juos atstovaujančioms profesinėms sąjungoms.

Apmaudu, jog ŠMM vadovams ir specialistams reikia priminti Konstitucijos 50 str.: „Visos profesinės sąjungos turi lygias teises“, bei aiškinti socialinio dialogo pradžiamokslį. ŠMM privalo sudaryti lygias galimybes visų profesinių sąjungų atstovams dalyvauti švietimo procesą įtakojančių dokumentų rengime, o ne tenkinti „pasirinktos“ grupės interesus ar vieno asmens ambicijas.

Šiaulių susivienijimo informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.