Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Neadekvatus aferomis pagarsėjusio veikėjo elgesys sužlugdė darbo grupės posėdį (0)

2010 Balandžio 14d.

Trečiadienį turėjęs vykti Švietimo ir mokslo ministro įsakymu sudarytos darbo grupės posėdis buvo nutrauktas dėl vieno švietimo darbuotojų profsąjungos vadovo iššaukiančio elgesio. Nepatenkintas darbo grupės narių sudėtimi vienos iš profsąjungų veikėjas A.Bružas ministerijoje sukėlė isterišką skandalą.

Ši ŠMM darbo grupė sudaryta specialiųjų pedagogų problemų sprendimui po nevienkartinio LŠPS specialiųjų pedagogų  profsąjungos bei ikimokyklinių įstaigų pedagogų susivienijimo kreipimųsi į ŠMM.

Švietimo ir mokslo ministras yra patvirtinęs LŠPS Specialiųjų pedagogų susivienijimo atstovus šioje darbo grupėje: šiaulietę Daivą Kavaliauskienę bei ukmergiškį Arūną Rimkų. Kadangi kvietimai į posėdį gauti pavėluotai ir nariai negalėjo atvykti, darbo grupės posėdyje buvo įgaliotas dalyvauti LŠPS konsultantas Romas Turonis. A.Bružą suerzino vien kitos profsąjungos atstovo buvimas, tad eilinį kartą šis žmogus peržengė padoraus elgesio ribas.  

Darbo grupei vadovaujančiam ŠMM neformalaus ugdymo ir švietimo pagalbos skyriaus vedėjui Rolandui Zuozai dėl tokio iššaukiančio elgesio teko nutraukti posėdį.

Darbo grupės nariams buvo spėta pristatyti Vilniaus Žemynos pagrindinės mokyklos dalyvavimo Mokyklų struktūros tobulinimo programoje bei darbo su specialiųjų poreikių vaikais patirtis. Daugiau klausimų aptarta nebuvo.

Apmaudu, jog visos šalies specialiųjų pedagogų problemų sprendimas ir vėl atidedamas dėl vieno žmogaus neadekvataus elgesio.

Gal ir būtų komiška, kad su specialiųjų poreikių vaikais dirbantiems mokytojams bei jų problemas sprendžiantiems ministerijos darbuotojams net ministerijoje tenka susidurti su sunkiai prognozuojamo kai kurių asmenų elgesio pavyzdžiais...  Tačiau itin apmaudu ir liūdna, kad tokiu pavyzdžiu tampa siekiantis mokytojams atstovauti asmuo.

Žiniasklaidos pranešimas:

http://www.balsas.lt/naujiena/384392/neadekvatus-elgesys-suzlugde-darbo-grupes-posedi

LŠPS informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.