Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Ikimokyklinio ugdymo logopedai siekia spręsti savo problemas (3)

2010 Kovo 16d.

Nuotraukoje - Šiaulių specialiųjų pedagogų profesinės sąjungos pirmininkė Nijolė Jakubauskienė ir pavaduotoja
Daiva Kavaliauskienė

LŠMPSF Specialiųjų pedagogų profesinių sąjungų susivienijimo (SPPS) Šiaulių specialiųjų pedagogų profesinės sąjungos vadovės Daiva Kavaliauskienė ir Nijolė Jakubauskienė  2010 m. kovo 9 d. LR Švietimo ir mokslo ministerijai įteikė  kreipimąsi „Dėl logopedo darbo organizavimo ikimokyklinėje įstaigoje, neturinčioje specialiųjų  grupių“, kuriame  išdėstė problemas, aktualias visiems ikimokykinio ugdymo logopedams. 

Specialiųjų pedagogų profesinių sąjungų susivienijimo (SPPS) siekia, kad prie ŠMM būtų sudaryta speciali darbo grupė ikimokykinių įstaigų specialistų darbo problemų įvertinimui ir sprendimui užtikrinti.

LŠMPSF atstovai mano, kad ikimokyklinėse įstaigose dirbančių specialiųjų pedagogų, meninio ugdymo, neformaliojo ugdymo pedagogų specifines problemas būtina spręsti neatidėliojant, nes dabartiniu sunkmečiu dažniausiai pradedama taupyti būtent nuo šių specialistų etatų ir atlyginimų mažinimo, jų statuso keitimo, funkcijų ikimokyklinėse įstaigose naikinimo.

Ikimokyklinių  įstaigų  logopedai teigia, kad nepakankamai gilinamasi į jų reikalus ir problemas, o specialiojo ugdymo  organizavimas turi trūkumų, kuriuos reikia skubiai taisyti.

Dėl logopedo darbo organizavimo ikimokyklinėje įstaigoje, neturinčioje specialiųjų grupių

KREIPIMASIS Dėl specialiųjų pedagogų atlyginimų mažinimo

Lentelė SPECIALIŲJŲ PEDAGOGŲ ATLYGINIMO MAŽĖJIMAS

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2010-06-29 00:15:06 | logopedė

klausimėlis; o atsakymą jau gavote?

2010-04-12 20:14:17 | logopede

Kaip gerai, kad yra neabejingu zmoniu logopedu problemoms ikimokyklinese istaigose.Dirbu Kauno rajono l-d logopede. Vaduojame nemokamai aukletojas grupese, eisim sia vasara menesi nemokamu atostogu ir gauname koeficiento minimuma. Dar direktore nuolat teikaisi priminti, kad rugseji "labai pagalvos ar verta mus "laikyti". Isivaizduojate kokia darbo atmosfera???

2010-03-21 17:54:02 | Raimonda

Šaunuolės kolegės. Pritariu Jūsų pasiūlymams, reikia kovoti už specialistus ir realų mūsų darbo įvertinimą. Aš dirbu mokykloje ir esu nustebusi tokiu mažu atlygiu. Mūsų darbas reikalauja nemažiau profesinių žinių nei mokytojų, tik neaišku kodėl mūsų atlyginimai yra žymiai mažesni nei jų?

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.