Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Profsąjungų jaunimas mokėsi komandinės veiklos (0)

2010 Sausio 14d.

Nuotraukoje - Darius Gerasimčikas

Sausio 8–10 dienomis Daugirdiškių kaime, Elektrėnų raj., įvyko asociacijos „LPSK Jaunimas“ organizuoti komandos formavimo mokymai. Juose dalyvavo beveik dvidešimt narių iš visos Lietuvos. Lietuvos švietimo ir mokslo profesinių sąjungų federacijai atstovavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesinės sąjungos pirmininkės pavaduojas Darius Gerasimčikas.

Idėja surengti tokius mokymus kilo asociacijos koordinatorei Editai Žitkevič: „Jaunimo veiklos koordinatore dirbu jau trečius metus, tačiau pagrindindinė problema, kuri, mano manymu, trukdo efektyviai veiklai – bendro vaizdo nematymas ir nesuformuota komanda, kuri turėtų bendrą tikslą. Ilgai galvojome kaip galime padėti mūsų nariams pradėti aktyviau veikti visų mūsų labui, todėl kilo idėja surengti komandos formavimo mokymus“.

Nors ji tikėjosi aktyvesnio tarybos narių dalyvavimo, tačiau mokymus vertina teigiamai, nes jau dabar iš dalyvių ji jau sulaukianti pasiūlymų pagelbėti atliekant darbus.

„Pirmą dieną užsibrėžėme tikslus, kuriuos norėjome pasiekti, o paskutinę dieną apibendrinant rezultatus, pamatėme kad ne tik įvykdėme visus punktus, bet atlikome ir tai, ko nebuvome numatę. Privalumas, kad dalyvavo nemažai naujų narių, ne tik jau pažįstami žmonės. Manau, kad po šių mokymų, tikrai sulauksime grįžtamojo ryšio, nes ir patys senbuviai galėjome dar kartą įvertinti vienas kito galimybes“ – Mykola Volickyj, tarybos narys.

„Mokymai naudingi, nes ne tik susipažinom su naujais nariais, bet ir atradom dalį savęs. Jaunimo veikloje dalyvauju seniau, todėl galiu pasakyti, kad rankos tikrai buvo nusvirusios, tačiau dabar tikiuosi, kad bus daugiau bendro užsidegimo aktyviau dirbti“ – Lina Kliukaitė, Tarybos narė.

"Jei mokymai vyktų kitą savaitgalį, tikrai dalyvaučiau vėl. Pati norėjau daugiau pabendrauti ir pasijausti komandos dalimi su tais, su kuriais, tikiuosi, ir ateityje dirbsime kartu“ – Erika Brančelytė, Tarybos narė, Klaipėdos regiono pirmininkė.

LŠMPSF atstovas Darius Gerasimčikas džiaugėsi galimybe dalyvauti mokymuose. "Kiekvienuose mokymuose sužinai ar išmoksti ko nors naujo. O galimybė susipažinti, padiskutuoti su kolegomis dirbančiais panašų visuomeninį darbą sunkiai įkainuojama" - kalbėjo Darius.  

Asociacijos „LPSK Jaunimas“ pirmininkas Juozas Adomaitis tikisi, kad šie mokymai bus pagrindas aktyvesnei veiklai: „Laikas parodys koks bus komandinės veiklos rezultatas, tačiau esu nusiteikęs labai optimistiškai. Kiekvienai aktyviai organizacijai pravartu periodiškai rengti panašius seminarus, bendrauti su įvairiais žmonėmis, įtraukti naujus narius, gauti naujų minčių ir idėjų injekciją“.

Šaltinis: http://www.lpj.lt/veikla/pagrindiniai-renginiai/78-gera-komanda-efektyvi-veikla

Goda Neverauskaitė, LPSK jaunimas
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Lietuvos švietimo profesinė sąjunga
Reklama
 
  


Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.