Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Šiaulių valdininkų „dovana“ mokytojams - mažinamos algos (0)

2011 Spalio 5d.

Trečiadienį Šiaulių Ringuvos specialiosios mokyklos pedagogams įteikti pranešimai, kad nuo spalio 6 d. jų atlyginimai sumažinami. Apie tai žiniaslaidai pranešė Šiaulių švietimo profesinės sąjungos pirmininkė Rasa Jasmontienė.

„Pedagogas turi susipažinti su pranešimo turiniu, neprieštarauti ir pasirašyti. Pedagogai patikinti, kad niekas nesikeis, jei jie nesusipažins, prieštaraus ar nepasirašys - atlyginimai vis tiek bus sumažinti prieš jų valią. Nurodoma tokios „dovanėlės“ priežastis - trūksta mokinio krepšelio (MK) lėšų. Papildomas paaiškinimas: jungiant mokyklas (J.Laužiko ir Ringuvos), teko iš to paties mokyklos MK išmokėti išeitines kompensacijas atleidžiamiems darbuotojams, nes savivaldybė neturinti pinigų. Tad dabar, brangūs mokytojai, iš jūsų kišenių savivaldybės administracija ir atskaičiuos už tas išeitines jūsų kolegoms. Jūsų profesinės šventės proga galite pasiaukoti. Ir nesvarbu, kad mokyklų jungimas vyko vasaros pradžioje ne dėl dirbančiųjų kaltės, kad laiku apie atlyginimų mažėjimą žmonių niekas nesiteikė informuoti, kad mokslo metai jau seniai prasidėjo, kad būsimus atlyginimus mokytojai jau numatę kažkur panaudoti (mokesčiai, paskolos, vaikai ir kt.), kad dirbantieji neprivalo  „sumesti iš savo kišenės“ išeitinių kompensacijų  atleidžiamiems darbuotojams ir t.t.“ - rašo R.Jasmontienė.

Ji atkreipia dėmesį, kad mokyklos profesinė sąjunga kreipėsi į juristus. Rengiamas paklausimas savivaldybės administracijai dėl Darbo kodekso nuostatų pažeidimų mokytojų atžvilgiu.

„Argi ne malonus tradicinis Šiaulių valdininkų siurprizas Šiaulių mokytojams?“ - ironizuoja R.Jasmontienė.

Šiaulių švietimo profesinės sąjungos informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.