Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Šiemet „Europos egzaminas“ mokytojus kviečia dalyvauti 2-uose naujuose konkursuose (0)

2012 Kovo 23d.

Pernai daugiau nei 400 mokyklų ir per 20 tūkst. moksleivių visoje Lietuvoje įtraukęs „Europos egzaminas“ kviečia mokytojus registruotis šių metų projekte. Šiemet be jau tradicija tapusio moksleiviams skirto konkurso organizatoriai rengia ir du papildomus konkursus patiems pedagogams – „Geriausias klausimas apie Europą“ ir „Idėja pamokai apie Europą“. Juose galima laimėti vertingų prizų – nuo stalo žaidimų iki planšetinio kompiuterio „Apple iPAD“.

 

„Europos egzaminas“ – tai žinių apie Europos Sąjungą (ES) patikrinimo konkursas, kuriame gali dalyvauti visos Lietuvos mokyklos. Pagrindinė projekto dalis skirta 10-12 klasių moksleiviams, o „Europos viktorina“ – 8-9 klasių mokiniams. Egzaminas laikomas gegužės 9 d., kuomet švenčiama Europos diena. Nacionalinį Europos egzamino turą pagal projekto organizatorių pateiktus klausimus savo klasėse organizuoja ir laimėtojus išrenka patys mokytojai. Finalinis projekto etapas vyksta Vilniuje, kur dalyvauja apie 3 dešimtis geriausiai visoje Lietuvoje pasirodžiusių moksleivių.

 

Šiemet pedagogai taip pat turi galimybę dalyvauti 2-uose papildomuose konkursuose.

 

Geriausias klausimas apie Europą“ kviečia siūlyti savo originalius klausimus „Europos egzaminui“. Klausimai gali būti susiję su Europos geografija, istorija, ekonomika, kalbomis ir kt. Kiekvienas konkurso dalyvis turi pateikti mažiausiai po 3 klausimus, tačiau jų skaičius nėra ribojamas. 5 įdomiausius bei originaliausius klausimus pateikę dalyviai bus apdovanoti stalo žaidimais „EurOpa“. Mokytojai gali atsiųsti ir mokinių sugalvotus klausimus.

 

Antrasis konkursas - „Idėja pamokai apie Europą“. Mokytojai nuolat ieško būdų, kaip pamokos medžiagą moksleiviams pateikti įdomiau, originaliau, patraukliau. Europos dienos proga dalyje mokyklų pedagogai rengia specialias temines pamokos, skirtas Europos Sąjungai. Visi tokią medžiagą parengę mokytojai kviečiami ja pasidalinti ir atsiųsti šiam konkursui. Įdomiausių idėjų bei medžiagos autoriai bus apdovanoti kompiuteriu „iPAD“.

 

Išsamią informaciją apie konkursus, jų taisykles ir registracijos formas rasite čia.

 

Tuo tarpu užsiregistruoti šių metų „Europos egzamine“ ir rasti visą su projektu susijusią informaciją galite čia.

 

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.