Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

LŠMPSF atstovė dirbs ETUCE Švietimo patariamąjame komitete (0)

2010 Balandžio 14d.

Prie Europos profesinių sąjungų švietimo komiteto (ETUCE), Briuselyje, netrukus pradės darbą atnaujintos sudėties  Švietimo patariamasis komitetas, kuriame dirbs aštuoni specialistai, turintys patirtį skirtingose švietimo srityse: nuo ikimokyklinio iki aukštojo ir neformalaus mokymo. Profesinio mokymo srities ekspertė šiame komitete patvirtinta LŠMPSF tarptautinė sekretorė Tatjana Babrauskienė.  

 

Patariamasis komitetas teiks pagalbą EI/ETUCE Biurui ir sekretoriatui tais klausimais, kurie yra susiję su Švietimo ir mokymo programa 2020.  Tai Komisijos dešimties metų parengta Europos dešimties metų ekonomikos gaivinimo strategija. Joje pateikiama pažangaus, tvaraus ir integracinio ekonomikos augimo, pagrįsto geresniu valstybių narių ir visos Europos Sąjungos politikos koordinavimu, vizija.

 

Strategijoje nustatytos septynios pavyzdinės iniciatyvos, kurių Europos Sąjunga turėtų imtis, kad paskatintų ekonomikos augimą ir padidintų užimtumą. Tarp jų, „Naujų įgūdžių ir darbo vietų kūrimo darbotvarkė“. Daugiau informacijos: http://www.esnaujienos.lt/

LŠMPSF
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.