Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

 

 

Konstruktyvus susitikimas su Joniškio savivaldybės vadovais (0)

2010 Spalio 11d.

Spalio 7 d. Joniškio rajono pedagogų profsąjungos pirmininkė Irena Bartašiūnienė ir rajono mokyklų profesinių sąjungų pirmininkės susitiko su savivaldybės mero pavaduotoja Rimante Misiūniene, administracijos direktoriumi Raimundu Tiškevičiumi, administracijos direktoriaus pavaduotoju Boleslovu Švabu ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėju Linu Česnuliu. Pasitarime dalyvavo Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininkas Audrius Jurgelevičius, atstovas viešiesiems ryšiams Romas Turonis ir Joniškio rajono mokyklų direktoriai.

Susitikimo tikslas - gauti atsakymus į pateiktus klausimus, aptarti iškilusias problemas. Pagrindines problemas iškėlė Joniškio rajono pedagogų profsąjungos pirmininkė Irena Bartašiūnienė. Pirmininkei ir kitiems atstovams viena iš skaudžiausių problemų buvo buhalterijos centralizavimas, nes didžioji dalis darbų vis tiek liko mokykloms. „Saulės“ pagrindinės mokyklos profsąjungos pirmininkė Dalia Žilevičienė iškėlė klausimą dėl darbuotojų etatų paskirstymo pagal besimokančių vaikų skaičių.

Daugiausia diskusijų sukėlė mokinio krepšelis. Kalbėta, kad mokinio krepšelio perskirstymas turėtų vykti bendrai, tariantis su mokyklų direktoriais, profsąjungos atstovais, mokytojais, o ne vienašališkai. Šiuo metu Joniškio rajono savivaldybės taryba 5 procentus mokinio krepšelio lėšų mokinio reikmėms paskirsto pagal Joniškio rajono savivaldybės tarybos patvirtintą mokinio krepšelio lėšų paskirstymo ir naudojimo tvarkos aprašą. Visi pritarė nuomonei, kad mokinio krepšelis turi būti panaudotas tinkamai.

Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininkas Audrius Jurgelevičius siūlė, kad visi priimti sprendimai ir susitarimai turėtų būti  įforminti raštiškai.

Artimiausiu metu, norint stiprinti miesto švietimo bendruomenės santarvę ir solidarumą bei plėtoti socialinę partnerystę, bus siekiama pasirašyti Joniškio rajono švietimo veiklos socialinių partnerių bendradarbiavimo sutartį.

Joniškio susivienijimo informacija
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.