Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Konsultacijos LMTA dėl numatomo grupės darbuotojų atleidimo (1)

2012 Vasario 1d.

Lietuvos  muzikos ir teatro akademijoje (LMTA) Tarybos nutarimu yra vykdomi struktūriniai pertvarkymai ir dėl to ketinama  atleisti trisdešimt du Infrastruktūros direkcijos darbuotojus.

Juos ketinama atleisti pagal Darbo kodekso 129 str., laikantis teisės norminiuose aktuose nustatytos tvarkos ir terminų. Dėl numatomo didelės darbuotojų grupės atleidimo LMTA Rektorius prof. Zbignevas Ibelhauptas surengė konsultacijas su   LMTA profsąjungos komiteto pirmininke doc. Virginija Apanavičiene, dalyvaujant administracijos atstovams. 

Susitikime dalyvavo ir Lietuvos švietimo profsąjungos pirmininko pavaduotojas, darbo teisės žinovas Romas Turonis, kuris susitikime su Rektoriumi, įvykusiame 2011m. lapkričio mėn. jau buvo atkreipęs dėmesį, jog į viešųjų pirkimų konkurso sutartį pravartu įtraukti pasiūlymą priimti atleidžiamus darbuotojus, kadangi paslaugų apimtis žymiai didėja ir šias paslaugas gali atlikti  profesionalūs darbuotojai, daug metų dirbę toje pačioje  įstaigoje, kuri keičia paslaugų įsigijimo tvarką. Rengiant konkurso sąlygas, tokį pasiūlymą ketinama įtraukti.

Aptarta galimybė darbuotojų atstovams susitikti su atleidžiamais darbuotojais ir supažindinti juos su Darbo kodekso teikiamomis galimybėmis  ieškant  darbo, kai jiems bus įteikti atleidimo pranešimai arba ir iki tol. Po  profsąjungiečių susitikimų su atleidžiamais darbuotojais bus parengtas ir administracijos bei profsąjungos komiteto pirmininkės pasirašomas  protokolas dėl darbuotojų atleidimo. Apie grupės darbuotojų atleidimą bus informuojama Vilniaus teritorinė darbo birža.

LMTA profsąjungos pirmininkė Virginija Apanavičienė
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2012-11-22 16:13:42 | Roy

Itin pasimetęsRugsėjis 30, 2010 22:20</a>Mieli koolegs, klausimas ne į temą, bet, jei galite, paaiškinkite man, daunui. Kolegė vieno privataus pokalbio metu man pasakė sakymo būdu: per pamokas adaptuotiems mokiniams aš leidžiu atlikti papildomus judesius. Pasižiūrėjau į aną veršio akimis, bet, nenorėdamas pasirodyti turintis trūkumų iš prigimties, nieko nesakiau. Kažkodėl tas pasistojęs man klausimas ir papildomi judesiai veda mane iš pusiausvyros vedimo būdu. Gal kas kokiame seminare buvote apie papildomus judesius pamokoje? Paaiškinkite man rašymo būdu, liksiu dėkingas dėkojimo būdu :)DDD.

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.