Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

ŠMM atsakymas į profesinės sąjungos reikalavimus pademonstravo ministerijos nenorą spręsti problemas (0)

2012 Sausio 31d.

Pažeidžiant Darbo kodekse numatytus terminus, vėlyvą sausio 30 d. popietę Lietuvos švietimo profesinę sąjungą pasiekė viceministro V. Bacio tą pačią dieną pasirašytas atsakymas į reikalavimus dėl streiko. Deja, atsakymas dar kartą pademonstravo, jog ministerijos vadovai nė nemano keisti vykdomos švietimo politikos, o socialinį dialogą supranta kaip beprasmiško susirašinėjimo, nieko nesprendžiančių darbo grupių sudarinėjimo bei akivaizdaus išsisukinėjimo visumą.

Iš pateikto atsakymo visiškai neaišku ar ŠMM pasirengusi keisti dabartinę bendrojo lavinimo mokyklų finansavimo tvarką, nustatyti mokytojams 18 kontaktinių valandų pedagoginę normą ir atidėti Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo koncepcijos projekto tvirtinimą, kol jam nepritars profesinės sąjungos. O faktas, kad atsakymą pasirašė viceministras rodo, jog Švietimo ir mokslo ministerijos vadovas G. Steponavičius tiesiog vengia prisiimti atsakomybę už besiklostančią kritinę situaciją švietime.

Nepaisant to, Lietuvos švietimo profesinė sąjunga taikinimo proceso metu sieks, kad ministerija prisiimtų konkrečius įsipareigojimus dėl iškeltų reikalavimų vykdymo. To nepadarius, Lietuvos švietimo profesinė sąjunga kartu su LŠDPS Žemaitijos regiono susivienijimu skelbs įspėjamąjį streiką.

Švietimo ir mokslo ministerijos atsakymas

LŠPS pareiškimas
Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.