Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Švietimo profsąjungų lyderiai Seime aptarė krizinę situaciją švietimo sektoriuje (1)

2015 Rugsėjo 24d.

Rugsėjo 23 d. Lietuvos švietimo profesinės sąjungos (LŠPS) pirmininkas Audrius Jurgelevičius su pavaduotoju Egidijum Milešinu, Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos (LŠĮPS) pirmininkas Eugenijus Jesinas su pavaduotoja Laima Jukniene, Krikščioniškosios švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (KŠDPS) pirmininkė Aldona Kindurienė su pavaduotoja Danute Kibickiene susitiko su Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnu Kęstučiu Daukšiu, Darbo partijos pirmininko pavaduotoju Valentinu Bukausku ir Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininku Raimundu Paliuku.

Susitikimo metu profsąjungų lyderiai išsakė kritines pastabas dėl vykdomos švietimo politikos ir nekonstruktyvaus socialinio dialogo su švietimo ir mokslo ministre Audrone Pitrėniene.

Susitikime turėjo dalyvauti ir pati švietimo ir mokslo ministrė, tačiau ji, deja, nepasirodė, todėl tiesiogiai išsiaiškinti susidariusios situacijos dėl vykdomos švietimo politikos ir nekonstruktyviai vykstančio socialinio dialogo su profesinėmis sąjungomis nepavyko.

Tiek profsąjungų, tiek Darbo partijos frakcijos atstovai, pripažino, kad abi pusės yra patenkintos LŠPS,LŠĮPS ir Darbo partijos 2012 m. rugsėjo 6 d. pasirašytu bendradarbiavimo susitarimu ir nutarė toliau tęsti bendradarbiavimą šio susitarimo ribose, darant įtaką sėkmingai švietimo politikai.

Taip pat pripažino, kad 2014 m. vasario 19 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje (ŠMM) pasirašyta socialinių partnerių sutartis švietimo srityje tarp ŠMM ir LŠPS bei LŠĮPS, kuri yra galiojanti, nepaisant to, kad pasikeitė institucijos vadovas, privalo būti vykdoma.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *
Komentarai:
2015-09-30 18:37:28 | Bingo

O kai ministrė rugsėjo 24 d. atėjo į derybinį posėdį ŠMM, tai pradingo abu didieji kritikai: Jesinas su Jurgelevičium. Kas nuo ko bėga?

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.