Lt EN
Telefonas kontaktams: +370 5 2130252
LIETUVOS ŠVIETIMO IR MOKSLO PROFESINĖ SĄJUNGA
www.lsmpsf.lt

Sutarta dėl teritorinės kolektyvinės sutarties pasirašymo Joniškio rajone (0)

2016 Sausio 26d.

Sausio 22 d. Joniškio rajono savivaldybėje antrą kartą posėdžiavo derybinė darbo grupė. Diskutuota dėl Teritorinės Joniškio rajono savivaldybės švietimo sektoriaus kolektyvinės sutarties pasirašymo tarp Joniškio rajono savivaldybės ir LŠPS Joniškio rajono susivienijimo.

Pirmasis susitikimas įvyko praeitų metų gruodžio pabaigoje. Jo metu buvo pristatytas Joniškio švietimo darbuotojų susivienijimo teritorinės kolektyvinės sutarties projektas, aptartos pagrindinės tolimesnių derybų gairės. Išklausytos nuomonės apie sutarties funkcionavimą, aptarta, kaip turėtų vykti sutartyje numatytų klausimų derinimas, konsultavimasis.

Antrąkart susitikusi darbo grupė jau konkrečiai kalbėjo apie sutarties punktus. Savivaldybės administracijos Teisės ir metrikacijos skyriaus vedėja Agnė Valaitienė paaiškino savivaldybės poziciją dėl kai kurių sutarties punktų. Diskutuota, ieškota visoms pusėms priimtino sprendimo. Sutarta, kad sutartis su menkais pataisymais bus persiųsta suinteresuotoms pusėms, o vasario mėnesį bus organizuojamas sutarties pasirašymas.

Susitikime dalyvavęs derybinės darbo grupės vadovas, Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Artūras Pališkevičius pasidžiaugė, kad taip greitai pavyko rasti visiems priimtiną variantą ir sutarti dėl sutarties sąlygų.

Pasidalinti:
Rašyti komentarą:
Vardas: *
El.paštas: *
Patvirtinimo kodas: *

Kol kas komentarų nėra

«Atgal
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. pašto adresą:
Lietuvos švietimo ir mokslo
profesinė sąjunga

Adresas: J. Jasinskio 9 – 413
LT - 01112 Vilnius, Lietuva
Tel./Faksas: + 370 5 2130252
El. paštas: info@svietimoprofsajunga.lt

Sprendimas:Infoluitai
© 2012 LŠMPSF. Visos teisės saugomos. Privatumo politika.